Ben Affleck, Jennifer Garner

Ben Affleck ve Jennifer Garner evlerini boşaltıyor

Genel Zeynep Karabağ 31.03.2016
10 yıllık evliliklerini bitirme kararı alan Ben Affleck ve Jennifer Garner artık tam olarak yolun sonuna geldi.
Evlilikleri bitmesine rağmen aynı evde yaşamayı sürdüren ünlü çiftin, ABD, California'daki Pacific Pelicades'te bulunan evlerinin önüne dün çok sayıda nakliye kamyonu park etti. Kamyonlardaki görevliler çiftin, bir süre önce 45 milyon dolara satışa çıkardığı evlerindeki eşyaları toparladı.

Üç çocuk sahibi olan çift, geçen yıl boşanacaklarını açıklamıştı. Affleck'in çocuklarının dadısıyla karısını aldattığı iddiaları uzun süre gündemde kaldı.

ben affleck

Ancak Garner, kısa bir süre önce yaptığı açıklamada Affleck ile evliliklerinin dadı yüzünden değil başka sebeplerle uzun zaman önce bittiğini söyledi.

Boşanma açıklamasının ardından sakinleşebilmek için çocuklarını alıp tatile çıkan ünlü çift, hala Pacific Pelisades'teki bu evde yaşamayı sürdürüyordu. Çiftin evin farklı farklı bölümlerini kullandığı ileri sürülüyordu.

Eşyaları nakliye kamyonlarına yüklenirken spordan gelen Jennifer Garner da bir ara araçların arasında telefonla konuşurken objektiflere takıldı.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Ben+Affleck'>Ben Affleck</a>, <a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Jennifer+Garner'>Jennifer Garner</a>

Ben Affleck ve Jennifer Garner, evlilikleri sırasında yaşadıkları bu evi bir süre önce satışa çıkarmıştı. Bu taşınma evin satıldığı iddialarını da güçlendirdi. Ünlü çift, 1999 yılından bu yana bu evde yaşıyordu.

Ben Affleck ve Jennifer Garner, 2005 yılında evlendi. Çiftin, ikisi kız biri erkek üç çocukları bulunuyor.

Ben Affleck Jennifer Garner Pacific Pelicades