Fenerbahçe Belek Tesisleri

Belek Tesisleri'nde çalışmalar kısa süre içinde başlıyor

Genel Emine Pile 16.10.2016
Antalya Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Alican Demirci, Antalya'da Fenerbahçe Belek Tesisleri projesinin hayata geçirileceğini belirtti.
Fenerbahçe Spor Kulübü, ‘Hedef 1 Milyon Üye' projesi kapsamında Antalya'nın Serik İlçesi'nde 107 dönümlük arsa satın aldı. Yatırım kapsamında Fenerbahçe Belek Tesisleri projesi hayata geçirilecek.

‘Hedef 1 Milyon Üye' projesi kapsamında Serik İlçesi sınırları içerisinde 107 dönümlük arsa alındığını belirten Antalya Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Alican Demirci, bu arsalarda Fenerbahçe Belek Tesisleri projesinin hayata geçirileceğini vurgulayarak proje çalışmalarının çok kısa süre içinde başlayacağını söyledi.

"ANTALYA DA KAZANACAK"

Antalya Havalimanı'na 20 kilometre mesafede bulunan proje alanı içerisinde çim saha, restoran, havuz, eğlence-konaklama alanları ile futbol, basketbol, tenis ve voleybol sahalarının bulunacağını kaydeden Alican Demirci, “Proje inşaatının 1 yıl içinde başlayacağını tahmin ediyoruz. Bu proje ile sadece Fenerbahçe değil, Antalya da kazanacak” diye konuştu.

"ANTALYA FENERBAHÇE'NİN ANADOLU'DAKİ KALESİ"

Antalya'nın Fenerbahçe'nin kalesi haline geldiğini vurgulayan Demirci, “Anadolu'da en fazla Fenerbahçe kombinesi alan kent Antalya. Sayın Başkanımız Aziz Yıldırım da kentimize ayrı bir önem veriyor. Bu nedenle kulübümüzün Antalya'ya yönelik yatırımlarının katlanarak artacak. Üye sayımızı da her geçen gün artırarak ‘Hedef 1 Milyon Üye' projesine katkı sunuyoruz” dedi.

Fenerbahçe Belek Tesisleri Alican Demirci