haber

Bazıları sustu, emlaktasondakika milletin yanında durdu!

Genel Uğurcan Tokay 19.07.2016
FETÖ'nün 15 Temmuz'da başarısızlıkla sonuçlanan darbe girişiminde emlaktasondakika.com olarak milletin yanındaydık.
15 Temmuz gecesi başlatılan ve başarısızlıkla sonuçlanan darbe girişimi sonrasında emlak basını adeta hiçbir şey olmamış gibi davrandı. Türkiye'de olağanüstü hal yaşanırken sadece gayrimenkul haberlerini servis eden web siteleri, darbeye tepki göstermek yerine adeta ölü taklidi yaptı.

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından gerçekleştirilmek istenen darbeye anında tepki veren halk, bu girişimin sonuçsuz kalmasını sağladı. Herkesin kınadığı, tüm haber kanallarının ve halkın her kesiminin tepki gösterdiği darbe girişimine, Emlaktasondakika.com da en sert tepkiyi verenler arasında yer aldı.

İlk günden itibaren darbe girişimine karşı dik duran Emlaktasondakika.com yanında, diğer emlak siteleri sınıfta kaldı. Türkiye Cumhuriyeti'ne yapılan saldırılar ve hain planlar sonuç vermedi. Halk sokağa döküldü ve demokrasisine sahip çıktı. Emlaktasondakika.com olarak bizde her zaman milletin yanında olmaya devam edeceğiz.

Sektörünün lideri olan emlaktasondakika.com, adının hakkını vererek alçak girişim sürecinde korkusuzca, milletin yanında olan haberleri tek tek yayınladı. Yine ekip olarak, her gece demokrasi nöbeti tutmaya devam ediyoruz, bıkmadan usanmadan devam edeceğiz. 

Bu ülkede, bu topraklarda artık darbecilere geçit yok!

15 temmuz darbe girişimi fetö darbe girişimi