başkan ibrahim karaosmanoğlu

Başkan 7 sahili birden denetledi

Genel Nafiz Akyüz 29.03.2015
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kandıra Sahillerindeki 7 sayfiye yerinde yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.
ESD - Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu Karadeniz'in Sarısu, Seyrek, Bağırganlı, Kerpe, Kumcağız, Kefken ve Cebeci sahillerinde inceleme gerçekleştirdi. Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Yunus Özder, Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanı Cenan Turan ve birim müdürleri de yapılan teknik gezide hazır bulundu. Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Kandıra ilçemize ve sahillerimize uyguladığımız projeler ve yatırımlarla insanımıza yakışan çalışmaların ortaya çıkması bizleri mutlu ediyor. Ancak bunu yeterli görmüyor insanımıza daha güzel yaşam alanları oluşturmak için ekibimizle projeler üretiyoruz” dedi. Başkan Karaosmanoğlu ayrıca sahillerde yapılacak çalışmaların etüt projeleri tek tek harita üzerinde inceledi.

Başkan Karaosmanoğlu güne Sarısu'da incelemeler yaparak başladı. Sarısu, Seyrek, Bağırganlı ve Kerpe'de denetlemeler yapan ve gerçekleştirilecek projeleri de tek tek inceleyen Başkan Karaosmanoğlu, ekibine yaz sezonu için tüm hazırlıkların bitmesi için talimat verdi. Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmanoğlu daha sonra Kumcağız, Kefken ve Cebeci de incelemeler yaparak burada da yapılacak projeler hakkında detaylı bilgi aldı.

Kentin tarihi geçmişine sahip çıkan ve bu noktada önemli eserleri ortaya çıkararak şehre hediye eden Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kerpe'de geçmişin önemli bir izini de gün yüzüne çıkaracak. Tarihi Ceneviz limanının kente kazandırılması için sürdürülen ihale çalışmasının bitmesinin ardından, projeyi yerinde inceleyen Başkan Karaosmanoğlu, kente önemli bir tarihi dokunun kazandırılacağını ifade etti. 

Kocaeli büyükşehir belediye başkanı Karasu sahilindeki çalışmaları denetledi Karasu'da 7 noktada çalışma Karasu sahili güzelleştiriliyor