Bağcılar katlı otopark projesi

Bağcılar'ın otopark sorununu katlı otopark çözecek

Genel Emine Pile 14.09.2015
İstanbul'un en kalabalık nüfuslu ilçesi Bağcılar'da otopark sorununu hafifletecek Demirkapı Katlı Otopark ve Pazar Yeri inşaatında sona gelindi.
İstanbul'un 755 bin nüfusuyla en büyük ilçesi olan Bağcılar'da trafiği rahatlatmak amacıyla yeni projeler hayata geçiriliyor.

Katlı otopark inşaatı tüm hızıyla sürüyor

Kurulduğu günden bu yana yoğun ilgi gören Elektronikmekanik Döner Katlı Otopark Sistemi'nin (PoliPark) yanı sıra İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen Demirkapı Katlı Otopark ve Pazar Yeri inşaatı tüm hızıyla devam ediyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Ba%c4%9fc%c4%b1lar+katl%c4%b1+otopark'>Bağcılar katlı otopark</a> projesi

Bağcılar'da hayata geçirilecek olan katlı otopark projesi 

Toplam 13 bin 336 metrekarelik bir alana sahip üç katlı otopark 343 araç kapasiteli olacak. Plana göre tesisin teras katında ise 3 bin 334 metrekarelik bir alan pazar yeri olarak kullanılacak. Pazarın kurulmadığı günlerde de bu alan otopark alanı olarak halkın hizmetine tahsis edilecek. Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Kentsel Dönüşüm Projesi ile otoparklı yaşam alanları inşa ettiklerini belirterek PoliPark'ın yanı sıra yeni otoparklar yaptıklarının da altını çizdi.

Bağcılar katlı otopark