Bade İşçil

"Bade İşçil'in derdi Savoy Konutları’daki evi koparmak"

Genel Zeynep Karabağ 13.07.2015
Malkoç Süalp ile boşanma arefesinde olan Bade İşçil'e Süalp'in kardeşi Tarkan Süalp ateş püskürdü.
Geçtiğimiz ay Malkoç Süalp'e boşanma davası açan Bade İşçil'in “Kocam çocuğumu emzirmeme izin vermiyor. 2 yaşına geldiğinde onu Londra'ya yatılı okula göndereceğini söylüyor” iddiaları uzun süre gündemden düşmemiş, Süalp'in barışma talebinin ardından ünlü oyuncu davasını geri çekmişti. 

İşçil, geçtiğimiz günlerde yeniden mahkemeye başvurdu ve 9 aylık bebeğiyle can güvenlikleri olmadığını ileri sürerek Malkoç Süalp'e karşı koruma talep etti. İstanbul Aile Mahkemesi, “Boşanmak istiyorum ama sığınacak yerim yok” diyen İşçil'in talebini hemen değerlendirmeye aldı. 2 ay süreyle koruma tedbiri uygulanmasına hükmetti, ayrıca İşçil için ‘barınma ve maddi yardım' sağlanmasına karar verdi.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Tarkan+S%c3%bcalp'>Tarkan Süalp</a>
Tarkan Süalp

GÖZÜ KARDEŞİMİN YENİ ALDIĞI EVDE

Mahkemeden çıkan karar, Malkoç Süalp'in ikiz kardeşi Tarkan Süalp'i isyan ettirdi.

Tarkan Süalp, Bade İşçil'in Nişantaşı'nda lüks bir dairesi olduğunu öne sürdü: “Nişantaşı-Hüsrev Gerede Caddesi'ndeki Koç apartmanında Bade'nin kendi üstüne kayıtlı lüks dairesi var. Mobilyalı ve kimse oturmuyor şu anda. Madem sığınacak yeri yok, neden oraya gitmiyor? Kardeşim Savoy Konutları'da 2 milyon dolara ev almıştı, Bade'nin tek derdi o evi koparmak. Mesleğindeki gibi özel hayatında da artistlik yapıyor. Oyunlar oynuyor, yalanlar söylüyor. Onunki, tamamen kafa koparma operasyonu. Temizlikçisi bile yalanlarına dayanamadı, sonunda işi bıraktı.”

Tarkan Süalp Malkoç Süalp Bade İşçil