Ayşe Tolga

Ayşe Tolga, evinin kapılarını açtı!

Genel Zeynep Karabağ 03.06.2015
Ayşe Tolga, InStyle Home Haziran sayısına evinin kapılarını açtı.
Çekmeköy'de bir site içindeki dört katlı villanın bahçesinde oturup ev sahibesi Ayşe Tolga ile sohbete başlıyoruz. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Seramik bölümü mezunu olan Tolga aynı sene 1994'te Şahika Tekand Stüdyo Oyuncuları tiyatro okulunu da bitirmiş. Şehnaz Tango gibi kült bir diziyle başladığı oyunculuk kariyerine birçok dizi, sayısız reklam filmi, reklam dublajları sığdırmış. Halen Seksenler dizisinde oyunculuğa devam etse de kariyer rotasını ve yaşam felsefesini “iyi yaşam” yoluna çevirdiğini  ve bu tarafın onu daha mutlu ettiğini anlatıyor. 

ayşe tolganın evi

Sağlıklı beslenme, bedensel arınma, kristal terapi, doğal şifa terapileri ve yoga ile de profesyonel olarak ilgilenen Tolga, aisha markasının yaratıcısı olarak, masaj ve vücut terapileri, Spa yöneticiliği, aromaterapi, holistik tıp, Doğu tıbbı ve estetisyenlik eğitimleri almış. Bugün “Ayşe Tolga İyi Yaşam” projesini marka işbirlikleriyle pekiştiren Tolga, hayatının her alanında olduğu gibi evinde de bu felsefeyi uyguladığını anlatıyor. 

ayşe tolganın evi

2013 yılında taşındığı evinde beş yaşındaki kızı Can Yael ile birlikte iki kişilik bir yaşam düzeni kurmuş. Daha önce Baltalimanı'nda oturan Tolga, Çekmeköy'ü dizi setine ve kızının okuluna yakınlığından dolayı tercih ettiğini söylüyor.

ayşe tolganın evi

Ayşe Tolga