Vialand ödül afişi

Avrupa'dan Vialand'e ödül!

Genel Hüseyin Belibağlı 27.04.2015
Vialand, Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi (ICSC)’nin Avrupa çapında düzenlediği yarışmada Jüri Özel Ödülü’nün sahibi oldu.
Tema Park, Cadde Alışveriş Merkezi, otel ve rekreasyon alanı ile dört farklı konsepti birleştiren Vialand'>Vialand, Uluslararası alışveriş merkezleri konseyi (ICSC) tarafından her sene Avrupa çapında düzenlenen yarışmada Jüri Özel Ödülü'nün sahibi oldu. 

Alişoğlu: Ekonomiye bir yılda 200 milyon euro katkıda bulunduk

Dünya perakende sektörü için çok önemli bu özel ödülü kazanan Vialand'>Vialand, Londra'da ki ödül töreninde büyük ilgi gördü. Vialand'>Vialand Genel Müdürü Tolga Alişoğlu; “Vialand'>Vialand Türkiye ekonomisine geçen yıl sağladığı 200 milyon euro katkıdan dolayı duyduğu gurura bugün, dünyanın en prestijli ödüllerinden birini ekledi. Bu ödülü, Türkiye'ye getirdiğimiz için biz de çok mutluyuz. Bu tarz ödülleri ülkemize getirmek AB standartları içinde yer aldığımızın ve bu standartları yükselttiğimizin önemli bir göstergesi. Vialand'>Vialand, şu an da Avrupa'da ki trendin öncüsü haline geldi. Önümüzdeki yıllarda büyüyen, gelişen, yeni ödüllerle Türkiye'ye her daim gurur yaşatan bir proje olmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Vialand Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi ICSC Vialand