Atakule GYO

Atakule, “Kule Size Emanet” kampanyası ile dünyayı dolaştıracak!

Genel Emine Pile 29.12.2014
Sosyal medyada başlattığı “Kule Size Emanet” kampanyası ile dikkat çeken Atakule, dünya turu kazanan talihliyi Roma'dan Bangkok'a kadar gezdirecek.
Sosyal medya üzerinden düzenlenen “Kule Size Emanet” kampanyasının kazananı belli oldu. 36 yaşındaki 1 çocuk babası Atila Martlı, Atakule GYO tarafından arandığında inanmadığını belirtti. Ödülünü almaya eşi ile gelen Atila Martlı, Atakule'nin kendileri için çok özel bir yerinin olduğunu söyledi. Ödülünü Tarman Group İcra Kurulu Başkanı Murat Tarman'ın elinden alan talihli, Atakule'nin yenilenmesini sabırsızlıkla beklediklerini söyledi. Atakule GYO Genel Müdürü Mehmet Arpacı genç çifte dünya seyahatlerinin tadını çıkartmaları temennisinde bulunarak, Atakule'nin açılışında da bir arada olacaklarını söyledi. Mutlu çift 13 gün sürecek dünya turuna çıkmak için gün sayıyor.

Roma'dan başlayacak dünya turu Bangkok'ta son bulacak. Havalimanından otel transferine, şehir turundan rehberlik hizmetine kadar her şeyin dahil olduğu turda Atila Martlı ve eşi Gülsüm Martlı Atakule ayrıcalığı ile dünyayı keşfetme şansını yakalayan şanslı isimler oldu.

Kule Size Emanet Atakule dünya turu Atakule sosyal medya kampanyası Atakule GYO