expo turkey by katar organizasyonu

Artaş ve Tekfen, Expo Turkey by Qatar'a katılıyor!

Genel 16.10.2017 11:27

17-19 Ocak 2018 tarihlerinde Katar'ın Doha kentinde düzenlenecek organizasyona Artaş İnşaat ve Tekfen'in katılımı kesinleşti.

Ağırlıklı olarak inşaat firmalarının yer alacağı Expo Turkey by Qatar, 17-19 Ocak 2018 tarihlerinde Katar Doha'daki DECC Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

İkili ilişkilerin en iyi olduğu dönem

Ticaret hacminin hızla yükseldiği ve ikili ilişkilerin çok iyi ilerlediği Katar ile Türkiye arasında yeni yatırımların kapısı aralayacak organizasyonlar birbiri ardına geliyor. Expo Turkey by Qatar da tam anlamıyla iki ülke arasında ticaret rakamlarını artıracak en önemli fuar olarak göze çarpıyor.

Artaş ve Tekfen'in katılımı kesinleşti

Geçtiğimiz yıl birçok Türk inşaat firmasının katıldığı Expo Turkey by Qatar'da bu yıl Artaş İnşaat ve Tekfen, yerini şimdiden ayırdı. Artaş İnşaat, Nisan 2017 tarihinde düzenlenen organizasyona da katılmıştı.

Sabri Paşayiğit ve Dome&Partners fuara katılıyor

Öte yandan Expo Turkey by Qatar'da Sabri Paşayiğit Mimarlık ve Dome&Partners firmaları da yer alacak. Bunlarla birlikte mobilya sektöründen 3MOMS ve Çilek Mobilya, 17-19 Ocak 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecek organizasyona kesin katılacak firmalar arasındaki yerini aldı.

17 Ocak'ta başlıyor

Siyasi ilişkilerin, iki ülke tarihine bakıldığında en iyi döneminde olduğu bugünlerde gerçekleştirilecek Expo Turkey by Qatar, bu yıl şehir merkezindeki DECC'te (Doha Fuar ve Kongre Merkezi) düzenlenecek.