Lütfi Elvan

"Antalya’yı dünya kenti haline getireceğiz"

Genel Ayşe Özlem Kuruca 12.04.2015
AK Parti Antalya birinci sıradan milletvekili adayı Lütfi Elvan, Antalya’yı şantiye haline getirip, dünya kenti yapacaklarını dile getirdi.
Seçim bölgesi Antalya'ya saat 10.00'da hava yolu ile gelen Elvan'ı, milletvekili adayı Gökçen Özdoğan Enç, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, İl Başkanı Rıza Sümer, adaylar, ilçelerden gelen teşkilat mensupları karşıladı. Bakan Elvan, VIP bölümünde içinde karşılıklı oluşturulan koridor şeklindeki partililerle tokalaşarak çıkış kapısına gelebildi, çıkışta davul zurna ve çiçeklerle karşılandı. Partililer Elvan'la fotoğraf ve öz çekim yapabilmek için birbirleriyle yarıştı. Bakan Elvan, ardından üzerinde kendi fotoğrafının giydirildiği seçim otobüsüne bindi.

"ANTALYA'YI ŞANTİYEYE ÇEVİRECEĞİZ "

Bakan Elvan, otobüsün kapısından yaptığı konuşmada, karşılamadan dolayı Antalyalılara teşekkür ederek şunları söyledi: 

“Gönlü Akdeniz kadar geniş Antalyalılar, size çok teşekkür ediyorum. Kar, kış gece, gündüz demeden bu millet uğruna ülkenin gelişmesi kalkınması uğruna emek sarf eden tüm ilçelerimizden gelen kardeşlerime teşekkür ediyorum. Hep birlikte Antalya'yı sadece Antalya'da konuşulan değil, tüm Türkiye'de dünyada konuşulan bir il konumuna getireceğiz. Bunu hep birlikte yapacağız. Antalya'yı şantiyeye çevireceğiz. Bu süreçte sizlerin desteği, gayreti, takım ruhuyla iyi işler başaracağız”

Antalya'yı her geçen gün güçlendireceklerini belirten Elvan, “Antalya'yı dünyada örnek olabilecek, marka olabilecek kent haline dönüştüreceğiz. Bunu hep birlikte yapacağız” dedi.

Elvan ve partililer daha sonra aday tanıtım toplantısının yapılacağı Antalya Kültür Merkezi'ne gitti. 

Antalya dünya kenti Antalya şantiye kenti Lütfi Elvan