antalya

Antalya Suphi Türel Caddesi değerleniyor!

Genel Uğurcan Tokay 24.10.2016
Kepez Suphi Türel Caddesi, yeni inşaat yatırımlarıyla Antalya'nın yükselen değeri olarak göze çarpıyor.
Antalya'da yatırımcıların gözbebeği haline gelen Kepez Suphi Türel Caddesi, konum avantajı ve yeni modern inşaatların yükselmeye başlamasıyla birlikte bölgenin cazibe merkezi haline geldi. Bölge, inşaat yatırımcılarının yanı sıra konut sahibi olmak isteyenlerin de ilk tercihi haline gelmeye başladı.

Kepez Belediyesi'nin geçtiğimiz yıl alt ve üst yapı çalışmalarını yenilemeye başladığı Suphi Türel Caddesi, büyük inşaat firmalarının lüks yapılaşma için ilk tercihi haline geldi.2010 yılında vefat eden Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in babası usta gazeteci Suphi Türel'in ismini taşıyan cadde,  modern sitelerin yükseldiği şantiye alanına dönmüş durumda. Gelecek vaat eden Kepez Suphi Türel Caddesi'nde Antalya'nın en lüks yapıları yükselmeye başladı. 

İlginin aşırı olması sebebiyle büyük bir değer artışı yaşayan bölge, büyük inşaat şirketlerinin yanı sıra konut sahibi olmak isteyenleri de cezp ediyor. Henüz proje ve inşaat aşamasındayken büyük oranda satışı gerçekleşmeye başlayan modern yapılar, geleceğe yatırım yapmak isteyen ve Antalya'nın yeni cazibe noktasında konut ve işletme sahibi olmak isteyen alıcılardan büyük rağbet görüyor. 

Expo16, havaalanı, Kaleiçi gibi kilit noktalar ile Markantalya ve Deepo gibi alışveriş merkezlerine yakınlığı sebebiyle de yatırımcı ve alıcıların iştahını kabartan Suphi Türel Caddesi, konut sahibi olmak isteyenlerin yanı sıra, işletme açmak ya da işletme yatırımı yapmak isteyenlere birbirinden modern ve cezp edici yeni inşa edilen mağaza seçenekleri sunuyor. Ticari merkez olma yolunda da hızla ilerleyen bölgeyi,  Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'nün de özel ilgi göstermesi ve gerekli tüm çalışmaları yapmasıyla kentin en hızı gelişen bölgesi haline getirdi.

antalya suphi türel caddesi antalya konut projeleri