Ritim İstanbul / Mazaya Holding

Mazaya Holding firmasının Ritim İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Dumankaya İnşaat

Annelerin lezzetleri Dumankaya İnşaat ile hayat buldu!

Genel Zeynep Karabağ 12.05.2015
Dumankaya İnşaat çalışanları, Anneler Günü kapsamında hayata geçirilmesi planlanan “Annemin Lezzetleri” kitabı için anneleri ile mutfağa girdi.
Dumankaya İnşaat tüm dünyada anneleri anmak ve onurlandırmak amacıyla Mayıs ayının ikinci pazarı kutlanan Anneler Günü'nde farklı bir organizasyona imza attı. Müdür pozisyonundan, direktöre kadar pek çok Dumankaya çalışanı çocuklarıyla veya anneleri ile mutfağa girdi ve en özel anne tariflerini yaptı.

Birbirinden leziz yemeklerin çıktığı tarifler unutulmaz bir anı olarak kitaplaştırılarak tüm Dumankaya çalışanlarına hediye edildi. Pırasalı kişten çiğ böreğe; ekmek kadayıfından pideli köfteye kadar pek çok tarifin yer aldığı kitap “Annemin Lezzetleri” adını taşıyor.

Anneler günü ile ilgili olarak konuşan Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Ayla Dumankaya Pirinççi, “Dumankaya organizasyonu olarak, annemizin elinden ve belki de unutulmaya yüz tutmuş tarifleri çalışanlarımız ile derleyelim istedik. Dumankaya olarak kocaman bir aileyiz ve burada ortaya çıkan her tarif bizim zenginliğimizi de gösteriyor. Kurumsal hafıza açısından önemli bir dokümantasyon ortaya koyduğumuzu inanıyorum. Dumankaya Dünyası'nda önemli bir yere sahip olacak bu çalışmaya katılan bütün çalışanlarımıza teşekkür ediyor ve tüm annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyorum” dedi.

Dumankaya İnşaat