ali ağaoğlu trabzonspor

Ali Ağaoğlu’ndan istediğim kadar parayı aldım!

Genel Uğurcan Tokay 26.01.2015
Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, kulüp büyüğünün Ali Ağaoğlu olduğunu ve bugüne kadar istediği parayı aldığını açıkladı.
Yaşadığı mali sıkıntılara rağmen yaptığı transferlerle adından söz ettiren Trabzonspor'un kaynağı belli olduğu. Kulüp Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ‘Bizim ailemizin büyüğü Ali Ağaoğlu'dur. Ne zaman gitsem, istediğim kadar parayı aldım. Kimisi borç, kimisi hibe. Erdoğan Bayraktar ve Yaşar Kaptan gibi isimlerden de destek alıyoruz' diye konuştu.

İbrahim Hacıosmanoğlu, Fenerbahçe'nin Sow transferine gönderme bulunarak 'Keşke öyle işadamları da Trabzon'da olsa' dedi. Bilindiği gibi Moussa Sow transferi Ali Koç, Cihan Kamer, Ferit Şahenk ve Nihat Özdemir tarafından Fenerbahçe'ye hediye edilmişti.

Trabzon Oflu olan Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, Trabzonspor'a verdiği destekler dışında geçtiğimiz günlerde sokak basketbolu milli takımına da sponsor olmuştu. Ağaoğlu daha önce başarılı sonuçlar elde eden birçok sporcuya da ev hediye etmişti.

ali ağaoğlu ibrahim hacıosmanoğlu trabzonspor