ALFEMO

Alfemo’dan Kuveyt’te görkemli açılış…

Genel Emine Pile 24.03.2015
Kuveyt pazarında Pazar liderliğini koruyan Alfemo, körfezdeki büyümesine devam ediyor.
Kuveyt'te, Kids&Teens markasına ait 3 mağazası ile yıllardır çocuk, genç ve bebek mobilya sektöründe pazar liderliğini koruyan ALFEMO, geçtiğimiz günlerde Kuveyt'te ilk ALFEMO Home Concept mağazasının açılışını görkemli bir törenle gerçekleştirdi.

Tüm dünyada stratejik açıdan önemli lokasyonlarda açtığı mağazalarla hızlı ve planlı büyümesini sürdüren Alfemo'nun Kuveyt partneri Kuveyt'in en güçlü ailelerinden biri olan  Al Ajmi Grup.

Mobilya ticaretinin yoğun olduğu Farwaniya, Dajeej Area  Kuwait City bölgesinde  bulunan  ve 2000m2'nin üzerinde bir alana sahip cadde mağazasının açılış törenine,  Kuveyt Türk Büyükelçisi Salih Murat Tamer, Kuveyt Ticari Ataşesi Kerim Doğanay ile birlikte Alfemo Genel Müdürü Ramazan Davulcuoğlu ve Alfemo'nun tüm üst düzey yönetim kadrosu katıldı.

Açılışta bir konuşma yapan Kuveyt Büyükelçisi Salih Murat Tamer: Çocukluğundan bu yana Alfemo markasını tanıdığını ve tercih ettiğini vurgulayarak, Al Ajmi Grup'u  böyle güçlü ve hızlı büyüyen bir marka ile yaptığı işbirliğinden dolayı kutladı. Kuveyt'te ALFEMO 'yu görmekten büyük mutluluk duyduğunu belirtti. 

Yurtdışı mağazalaşma stratejileri doğrultusunda hızla ilerlediklerini ve vites büyüterek devam edeceklerini belirten ALFEMO Genel Müdürü Ramazan Davulcuoğlu ise yaptığı konuşmada  birkaç gün içinde açılacak  Lübnan Alfemo mağazasının hemen ardından Bahreyn, Haziran ayında da Katar Alfemo mağazalarının hizmete gireceğini belirtti.

ALFEMO Alfemo Kuveyt açılış