hak residence alanya projesinin blokları

Alanya Hak Residence'ta 47 bin euroya!

Genel Uğurcan Tokay 07.08.2015
Hak Group'un Antalya Alanya'da inşa ettiği projede teslimler 2016'da gerçekleşecek.
Yüzde 75 'i satılan Hak Residence Garden Projesinde satışlar devam ediyor. Hak Group Construction imzası taşıyan Hak Residence Garden Projesi Antalya Alanya'da 4 bin 100 metrekare alan üzerinde 3 blok halinde yükseliyor. Proje 120 daire ve 2 delux villadan meydana geliyor. Proje kapsamında 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut tipleri bulunuyor. Projede yer alan konutların fiyatları 47 bin eurodan başlıyor.

Mimarisiyle bölgede ayrıcalıklı ilk residence olma özelliği taşıyan proje, yepyeni yaşam tarzı oluşturmak ve gelecek için en iyi yatırım aracı olarak üretiliyor. Katlarında kış bahçeleri bulunan proje, yüksek katlı rezidansta toprakla bir arada olmaya, bahçe ekmeye, ağaç budamaya, gülleri koklamaya ve çocukların toprakla tanışmasına olanak sağlıyor.

Denize 400 metre uzaklıkta konumlandırılan Hak Residence Garden Projesinin sosyal alanları arasında; yüzme havuzu, toplantı salonları, spor salonları, hamam, sauna ve buhar odaları bulunuyor. Yapımı devam eden projenin 2016 yılında teslim edilmesi bekleniyor. 

hak residence alanya alanya konut projeleri