mobil aydınlatma kulesi

Aksa Jeneratör'den mobil aydınlatma kuleleri!

Genel Zeynep Karabağ 01.03.2017
Aksa Jeneratör, 12 saate kadar çalışma kapasiteli yakıt tankı ile mobil aydınlatma kulelerini hayata geçirdi.
Jeneratörlü aydınlatma kuleleri; gösteriler, konserler, sivil savunma çalışmaları, otoyol, demiryolu çalışmaları ve şantiye gibi alanların öncelikli ihtiyaçları arasında yer alıyor. Aksa Jeneratör, farklı güç seçeneklerine sahip mobil aydınlatma kuleleri ile bu alanların ışıklandırılması için sessiz ve pratik çözümler sunuyor.

Saha aydınlatma ihtiyaçlarına hızlı cevap verebilen jeneratörlü aydınlatma kuleleri, mobil olma özelliği ile kullanıcılarına kolaylık sağlıyor. Aksa Jeneratör farklı güçlerde sunduğu aydınlatma kuleleri ile şantiyeler, sivil savunma hizmetleri, konser ve diğer etkinlikler ile gece yapılan kurulum işlemlerinde pratik ve etkin bir aydınlatma kaynağı oluyor.

Her koşula uygun sessiz ve güçlü ışıklandırma 

Portatif dizel jeneratör ile enerji ihtiyacını karşılayarak güçlü aydınlatma sağlayan  Aksa aydınlatma kuleleri, 12 saate kadar çalışma kapsiteli yakıt tankına sahip. Yağışa ve rutubete karşı koruyucu cam ve sessiz kabin özelliği sayesinde hem kapalı hem de açık alanlarda rahat bir kullanım vadediyor.

Aksa aydınlatma kuleleri, çift vinç sistemi ile 7 metre yüksekliğe ulaşabiliyor, kulelerin üzerinde bulunan lambalar ise ihtiyaca göre tek olarak da çalışabiliyor.

Aksa Jeneratör mobil aydınlatma kulesi