yga

AGT, YGA projesi ile gençlere destek veriyor!

Genel 05.04.2017 11:25

Mobilya sektörünün temsilcisi olan AGT, Antalya'da başlatılan 'Yüreğinden Güç Alanlar' projesi ile gençlere destek vermeye devam ediyor.

Mobilya bileşenleri sektörünün önde gelen temsilcilerinden AGT, korunmaya muhtaç çocukları geleceğin liderleri olarak yetiştirmeyi amaçlayan “Yüreğinden Güç Alanlar” projesinin Antalya ayağını başarıyla sonuçlandırdı. Yaptığı sosyal sorumluluk çalışmalarıyla öne çıkan AGT'nin sponsorluğunda start alan proje kapsamında YGA Liderlik Programı'nda sorumluluk alan üniversite öğrencileri ve  mezunlarından oluşan bir ekip; 10 hafta boyunca devlet koruması altındaki öğrencilere yoğun ve keyifli bir eğitim programı sundu. 

AGT, sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında gençlere destek veriyor. 2012 yılında başlayan ‘Doğan Cüceloğlu Gençlerle' projesi kapsamında Türkiye'yi dolaşan Gerçek Özgürlük Seminerleri bu sene programına Burdur, Samsun ve Aksaray'ı da ilave ederek Anadolu'nun tüm şehirlerinde gençlerle buluşmaya devam ediyor. 

Gençleri alanlarında gelişmeye teşvik etmek için, Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesine Türkiye'nin ilk iletişim yayınları kütüphanesini kuran AGT, Türkiye'de bugüne kadar yayımlanan iletişim, sanat ve kültür içerikli yayınlarla birlikte süreli yayınları da bünyesinde barındırıyor. Güzel ülkesinin geleceğinin de güzel olması düşüncesiyle yola çıkan marka,  gençlere yatırım yapmayı sürdürüyor.