agt-intermob

AGT, yeni ürünleriyle İntermob Fuarı'na katıldı!

Genel Uğurcan Tokay 22.10.2016
Yenilikçi ürünleri ve mobilya bileşenleri sektörüne yön veren tarzıyla öne çıkan AGT, İntermob Fuarı'nda boy gösterdi.
İntermob Fuarı'na katılan AGT, yeni ürünlerini dev organizasyonda tanıttı. 60'dan fazla ülkeye ihracat yapan firma, 2017 yılına da damga vurmayı hedefliyor.

AGT, trendlere yön veren yenilikçi ürünlerini 22-26 Ekim tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezin'de gerçekleşen İntermob 19. Uluslararası Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Tenknolojileri fuarından sergiledi. Ahşap ve tasarımı teknoloji ile birleştiren, üretimde yenilikçi, güvenilir ve kaliteli ürünleri tüketicisi ile buluşturan AGT, 320 m2'lik standında, birbirinden farklı yeni renk, desen ve özelliklere sahip ürünlerini sergiledi.

AGT, son kullanıcıyla buluşturduğu yeni ürünü AGT Parke'nin yanı sıra, UV lak kaplı üstün çizilmezlik dayanımı, yüksek parlaklığa sahip ürünü Power Gloss'u tüm renkleri ile ziyaretçilerin beğenisine sundu. İpeksi dokuşu ile mekanlara şıklığı getiren Soft Touch Duvar Paneli Serisinin yanısıra, AGT Panel Kolleksiyonuna yeni eklenen 20 farklı renk ve desenle dikkat çekti. 2017 renk kartelasında yerini alacak olan panel farklı renk ve desenler ziyaretçilerden tam not aldı.

Sezonun trend renk ve desenleri, ahşap testere yüzey ve keten dokulardan oluşan MDF-LAM serisinde kullanan AGT, Montana, Keten Gri, Keten Vizon, Ozigo Bej ve Ozigo Kahve'yi de yurtiçi ve yurtdışı bayilere yeni sezon LAM renkleri olarak tanıttı.

Dünyanın önde gelen fuarları arasında yer alan ve aynı zamanda Avrasya'daki en büyük fuar olan İntermob'da, AGT'nin her yıl en yeni ürünlerini ve zengin koleksiyonunu sunduklarını ifade eden Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Grup Başkanı Şirzat Şubaşı; ”Bu yıl mobilya ve iç dekorasyondaki 2017 trendlerini AGT ürünleri üzerinden yorumlayacağımız güçlü bir konsept ile ziyaretçilerimizle buluşturduk. Önümüzdeki yıllarda da yine sektöre yön veren trend, renk ve tasarımlarımızla fark yaratmaya devam edeceğiz” dedi.

agt intermob intermob fuarı