taç
Haberler / Ev Tekstili / Taç'tan Sevgililer Günü'ne özel tasarımlar!

Taç'tan Sevgililer Günü'ne özel tasarımlar!

Ev Tekstili 02.02.2021 11:42

TAÇ’ın Glow özellikli kırmızı-beyaz kalp desenlerinden oluşan nevresim takımı, 14 Şubat’ta odalarda romantik bir hava estiriyor.

Trendleri yansıtan yenilikçi ürünleriyle milyonlarca eve giren TAÇ, Sevgililer Günü'ne özel şık ve romantik çizgiler taşıyan nevresim takımıyla odaları parlatıyor. 

Yılın en romantik günü olan 14 Şubat Sevgililer Günü'nde sevdiklerine hediye arayışında olanlar, en ideal hediyeyi TAÇ'ta buluyor. Aşkın rengi kırmızı kalp desenleriyle tasarlanan nevresim takımı, göz alıcı bir görünüm sunarken aynı zamanda aşk dolu bir hediye alternatifi de oluyor…

TAÇ Glow Nevresim Takımı, %100 pamuk yapısıyla rahat bir uyku ortamı sunarken, deseniyle yaşam alanlarına romantik bir hava katıyor. Özel bir baskı teknolojisi sayesinde gündüzleri gün ışığını toplayan, geceleri ise topladığı bu ışığı yansıtan Glow özellikli nevresim takımı, kapleri parlatarak etkileyici bir ortam sunuyor.

TAÇ'ın Sevgililer Günü'ne özel tasarlanan glow nevresim takımını görmek ve evinize sevginin sıcaklığını taşımak için TAÇ mağazalarını ve www.tac.com.tr'yi ziyaret edebilirsiniz.


Fiyatı: 329 TL