L’unica
Haberler / Ev Modası / L’unica‘dan stil sahibi sandalyeler

L’unica‘dan stil sahibi sandalyeler

Ev Modası 30.04.2021 08:52

Tasarımlarıyla modern bir duruş sergileyen yeni L’unica sandalyeler, eşşiz konforuyla da yemek alanlarınızın vazgeçilmezi olacak.

Açık havaya şıklık katan Türkiye'nin önde gelen bahçe mobilyaları markası L'unica, 2021 ilkbahar-yaz koleksiyonunda yer alan yemek sandalyeleriyle üst düzey konfor vadediyor. Zarafetin ön planda olduğu tasarımlarıyla yemek alanlarınızda modern bir etki oluşturacak L'unica; Muse, Westin, Contesa, Melbourne, Cuba ve Lars sandalyeler ile her tarza ve zevke hitap ediyor.

Tasarımlarını kalite, dayanıklılık, konfor ve estetikle buluşturan L'unica; 2021 ilkbahar-yaz koleksiyonunda yer alan Muse, Westin, Contesa, Melbourne, Cuba ve Lars sandalyelerinin eşşiz konforuyla yemek alanlarınızın vazgeçilmezleri arasında yer alacak. Sevdiklerinizle birlikte buluşacağınız keyifli sofralarda şık ve zarif bir duruş sergileyen L'unica sandalyeler; bahçe, balkon ve teras gibi açık hava mekânlarında rahatlık ve konfordan ödün vermek istemeyenler için tasarlandı.

Yemek alanlarınızın gözdesi olacak her tarza ve zevke uygun L'unica sandalyelere, markanın Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden ve İstanbul Levent'te bulunan showroom'undan ulaşabilrsiniz.