lovayatak
Haberler / Ev Modası / Lova Yatak'ta rahat uyku, hijyenle buluşuyor!

Lova Yatak'ta rahat uyku, hijyenle buluşuyor!

Ev Modası 18.06.2021 13:52

Theraphy Coil yatak modeli, omurganızı doğru pozisyonda tutarak, uyku sırasında ihtiyaç duyulan aktif dinlenmeyi destekliyor.

Rahat ve iyi uyku sunan Lova Yatak'ın özel olarak üretilen Theraphy Coil yatak modeli, omurganızı doğru pozisyonda tutarak, uyku sırasında ihtiyaç duyulan aktif dinlenmeyi destekliyor. Dayanıklılığı artırılmış HRS yay sisteminin kullanıldığı yatağın üst katmanında yer alan ped, hijyeni üst seviyeye taşıyor. 30 derecede yıkanılarak leke ve kokulardan kolayca arındırılan pedler, yatağın kullanım süresinin de uzamasını sağlıyor. Kolaylıkla sökülebilen pedin esprili bir dille tanıtıldığı reklam filminde, Theraphy Coil yatak, Dardanos baza ve Parion başlıktan oluşan üçlü set, lansmana özel fiyatı ile dikkat çekiyor. 17-30 Haziran tarihleri arasında geçerli olan kampanyada,   mağazalara gelen müşterilere ekstra %10 indirim imkanı da sunuluyor.

Ayanı zamanda Haziran sonuna kadar Lova'nın tüm ürünlerinde geçerli %50 indirim ve 48 saate teslim fırsatı devam ediyor.

Rahat bir uyku için gerekli tüm ürünleri tek çatı altında toplayan Lova Yatak, uyku tipine, tarzına ve vücut ihtiyaçlarına göre öneride bulunduğu uyku testi ve 120 gün değişim vaadi sunan uyku ekipmanıyla mağazalarda ve bir tık uzakta;  www.lovayatak.com adresinde!