Karaca Hatır Hüp-s,
Haberler / Ev Modası / Karaca Hatır Hüp-s, kahveyi yeni tatlarla buluşturuyor!

Karaca Hatır Hüp-s, kahveyi yeni tatlarla buluşturuyor!

Ev Modası 08.01.2021 08:00

Renkli tasarımlarıyla mutfaklarda çığır açan Karaca, sadece Türk kahvesi ile sınırlı kalmak istemeyenleri yeni Hatır Hüp-s ile tanıştırıyor.

Türk kahvesini çeşitlendirerek alternatif lezzetler sunan Hatır Hüp-s'nin sarı, krem, bej ve kırmızı renkleri ise lansmana özel fiyatlarla tüketicilerle buluşuyor.

Karaca, kahve severleri; birden çok kahve çeşidini yapma imkanı sunan, üstelik renkli ve ergonomik tasarımı ile evlerin ve ofislerin en özel parçası olacak yeni Hatır Hüp-s kahve makinesi ile buluşturuyor. Türk kahvesi severim ama moduma göre değişiklikten de vazgeçemem diyenler için közde Türk kahvesi, sütlü Türk kahvesi, sütlü sıcak çikolata ve sütlü hazır kahve yapmak Hatır Hüp-s ile artık çok kolay.

Türk geleneklerinin baş tacı Türk kahvesini çeşitlendirerek, günlük modunuza göre kahve keyfini ulaşılabilir kılan Hatır Hüp-s, gençlerin ve çocukların da favorisi olacak. Mis gibi kokan sıcak çikolatanın davetkâr lezzetini tek tuşla sunan Hatır Hüp-s, aynı zamanda bol sütlü sıcak kahve seçeneği ile de 7'den 70'e herkesi kahve keyfi ile buluşturuyor.

11 renk alternatifi olan Karaca Hatır Hüp-s kahve makinesinin sarı, bej, kırmızı ve krem rengi lansmana özel 399 TL'den satışa sunuluyor. Kahve keyfini çeşitlendiren Hatır Hüp-s ve daha fazlası Karaca mağazalarında ve www.karaca.com adresinde sizleri bekliyor.