Günsan Dimmer anahtarları
Haberler / Ev Modası / Günsan Dimmer anahtarlarıyla tasarruf sağlayın!

Günsan Dimmer anahtarlarıyla tasarruf sağlayın!

Ev Modası 25.10.2020 09:00

Günsan Elektrik’in dimmer ve hızlı ve adaptöre gerek duymadan şarj imkânı sunan USB’li priz modelleri elektriği verimli kullanmanızı sağlıyor.

31 Ekim Dünya Tasarruf Günü olarak kutlanıyor. Bugünü fırsat bilerek, evde, işyerinde tercih edeceğiniz anahtar modelleri ile enerjiyi verimli kullanarak tasarruf yapmak mümkün. Kullanıcıların ihtiyaç beklentilerine göre anahtar ve prizler geliştiren Günsan Elektrik'in dimmer ve hızlı ve adaptöre gerek duymadan şarj imkânı sunan USB'li priz modelleri elektriği verimli kullanım özelliğiyle bütçeye de katkı sağlıyor.

Akıllı yaşam alanları için akıllı ürünler geliştiren Günsan, enerji tasarrufu sağlayan yenilikçi ürünleriyle de öne çıkıyor. Günsan Dimmer anahtarlar iç mekanların aydınlatmasında elektrik akımını kontrol etme fırsatı sunarak tasarruf sağlıyor. Günsan anahtar priz serilerinde yer alan rotatif tek düğmeli Dimmer anahtarlar ile 800 Watt'a kadar aydınlatmanın parlaklığını dilediğiniz aralıklarda ayarlayabilirsiniz.

Hızlı ve adaptörsüz şarj ile hem zaman hem enerji tasarrufu

Akıllı telefondan tablete, Bluethoot'lu kulaklıktan hoparlöre, günlük yaşamda kullandığımız pek çok elektronik aleti sık sık şarj etmemiz gerekiyor. Ekstra bir güç adaptörüne gerek duymadan şarj etme imkânı sağlayan prizler, evde ya da bulunduğumuz her ortamda hem hayatı kolaylaştırıyor hem de tasarruf sağlıyor. Günsan'ın Eqona 2 USB'li şarj prizi ve Visage 2 USB'li topraklı prizi, çift portuyla tüm elektronik cihazlar için adaptöre ihtiyaç duymadan, aynı anda hızlı şarj imkânı sağlıyor. Çocuk koruma özelliği de bulunan Visage 2 USB'li topraklı prizler, vidasız terminalleri ile kolayca monte edilebiliyor.