koltuk
Haberler / Ev Modası / Doğtaş'tan mekanların çehresini değiştirecek koltuklar!

Doğtaş'tan mekanların çehresini değiştirecek koltuklar!

Ev Modası 15.06.2021 09:12

arif hatların fonksiyonel detaylarla buluştuğu oturma grupları, evlere tarz ve uyum aşkını vaat ediyor.

Doğtaş imzalı oturma grupları; şık tasarımlarıyla göz dolduruyor. Zarif hatların fonksiyonel detaylarla buluştuğu oturma grupları, evlere tarz ve uyum aşkını vaat ediyor.

Doğtaş Clara; modern ve şık tasarımlarla gelen çok yönlü konfor

Doğtaş imzalı Clara koltuk takımları, kol dışlarında yer alan bombeli dikey dikiş uygulaması, dikiş detaylı sırt minderleri, kendinden desenli gövde kumaşı ve tam bir kontrast oluşturan renkli kırlentleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Yatılı misafirler için çözüm sunan yatak fonksiyonu ve günlük kullanımda kolaylık sağlayan düz kol yapısıyla çok yönlü konfor sağlayan  Clara koltuk takımları, ceviz ağacından tasarlanmış yüksek ayak yapısıyla kolay temizlik imkanı sunuyor.

Doğtaş Felis; işlevsel konforun adresi

Felis koltuk takımlarının yalın bir zarafeti vurgulayan tasarım çizgileriyle modern salonlara hayat veriyor. Yaşam alanlarına kolaylıkla uyum sağlayacak tarzdaki Felis koltuklar, dikiş detayları ve kırlentlerle hareket kazanıyor. Gold detaylı yüksek ceviz ayaklar, kullanım kolaylığı sağlarken, doğal görünümleriyle tasarımı kusursuz biçimde tamamlıyor. Felis koltukların kolaylıkla çift kişilik yatağa dönüşmesini sağlayan ters makas yatak mekanizması, sırt minderlerinin arkasına gizlenerek tasarımın şıklığından ödün vermiyor.