dogtas_larina
Haberler / Ev Modası / Doğtaş Larina oturma grubuyla evlerde bahar esintisi!

Doğtaş Larina oturma grubuyla evlerde bahar esintisi!

Ev Modası 10.02.2021 17:31

İlhamını bahar renklerinden alan koleksiyon, modern hayat notalarını konfor ile buluşturuyor.

Doğtaş, yepyeni koleksiyonu Larina oturma grubu ve tamamlayıcı şık aksesuarlarıyla yaşam alanlarında fark oluşturmaya hazır.

Doğtaş, Larina koleksiyonuyla fonksiyonel konforu zarif bir tasarım anlayışıyla yaşam alanlarına taşırken, şık aksesuar parçalarıyla da dikkat çekiyor.  Salon ve oturma odaları için konfor vaat eden koltuk ve köşe takımları, keten-kadife türevi farklı kumaş alternatifleri, gold düğme detayları ve geometrik desenli kırlentleriyle yaşam alanlarını sıcak bir zarafetle tamamlıyor. Larina oturma grubunun favori parçası berjer, oval formlardaki orta sehpa ve zigon ile tamamlanarak oturma odalarında eşsiz bir keyif köşesi yaratıyor.

Ergonomik oturma konforu sağlayan bombeli sırt yapısı ve uyumlu minderleriyle rahatlığı ön planda tutan Larina koltuk ve köşe takımlarının zero-wall mekanizmalı yatak olma özelliği ise, yatılı misafirler için kolaylık sağlıyor.   

Larina imzalı aksesuar koleksiyonunda yer alan fotoğraf çerçeveleri, vazolar ve farklı formlardaki tamamlayıcı şık objeler; gold ve siyahın benzersiz uyumunu, beyazın sadeliğiyle buluşturuyor.