baumit_hobby_beton
Haberler / Ev Modası / Baumit'ten Anneler Günü'ne özel HobbyBeton!

Baumit'ten Anneler Günü'ne özel HobbyBeton!

Ev Modası 08.05.2021 10:38

Türkiye'nin ilk profesyonel hobi harcı 'HobbyBeton' ile sanatsal obje ya da saksı, mumluk, tepsi gibi dekoratif tasarımlar çok daha keyifli.

Anneler Günü'nde annenizle hobilerinizi ve yeteneğinizi geliştirebileceğiniz, kendi dekoratif tasarımlarınızı yapabileceğiniz bir hediyeye ne dersiniz? Baumit'in son teknolojiyle geliştirdiği Türkiye'nin ilk profesyonel hobi harcı 'HobbyBeton' ile sanatsal obje ya da saksı, mumluk, tepsi gibi dekoratif tasarımlar yapmak hem çok kolay hem de keyifli. 

Anneler Günü'nde sadece bir günle sınırlı bir hediye yerine hep onunla olacak, yeni bir hobi ve deneyim hediye etmek ister misiniz? Tüm dünyada ‘kendin yap' akımı ortalığı kasıp kavururken, siz de annenize ‘HobbyBeton” ile ortak fikirlerinizi somut tasarımlara dönüştüreceğiniz bir hediye verebilirsiniz.  “HobbyBeton” ile bir kalıp yardımıyla saksıdan mumluğa pek çok tasarıma imza atarken, zamana değer katacak bir hobi ile kendinizi geliştirmenin de mutluluğunu hissedebilirsiniz.. Avrupa'nın mantolama devi Baumit'in inovatif ürünü "HobbyBeton" çimento esaslı kullanıma hazır harç olarak tüm tadilat ve yüzey tamirleri için de kullanılabilir. 

Annenize ilham verecek

“HobbyBeton” tasarlanan her ürün, her türlü boya ile rahatlıkla boyanabiliyor. Brüt beton görünümüyle dekorasyona farklı bir hava katan “HobbyBeton”, kolayca hazırlanarak kullanıma hazır hale geliyor.   Evlerde bulunan pet şişe veya kahve kutusu gibi atık malzemelerin yanı sıra hazır silikon kalıpları ile de kullanılabilen Baumit HobbyBeton, su ile karıştırılarak uygun kıvama geldikten sonra kullanıma hazır.