Tolgahan Sayışman
Haberler / Emlak Magazin / Tolgahan Sayışman, Göktürk'te rezidans ve villa yapıyor

Tolgahan Sayışman, Göktürk'te rezidans ve villa yapıyor

Emlak Magazin 19.11.2020 09:40

Oyuncu Tolgahan Sayışman geçtiğimiz akşam arkadaşlarıyla Arnavutköy’deki bir balıkçıda yemek yedi.

Geçtiğimiz günlerde ticarete atılacağını açıklayan Tolgahan Sayışman, arkadaşlarıyla yediği yemek sonrası muhabirlerle sohbet etti.

'İLK KEPÇEYİ VURDUK' 

"En son görüştüğümüzde, İnşaat ve tekstil işine gireceğinizi söylemiştiniz. Biraz daha detay alabilir miyiz?" sorusu üzerine Sayışman, "Tekstil işine girmeyi daha önce de istiyordum, pandemi sürecinde bu fikri geliştirdik. Liseden arkadaşıma ortak oldum. Bayrampaşa'da fabrikamız var. Online satışlara başladık" dedi.

Oyuncu, sözlerine "Çok da güzel gidiyor ve işi büyütüyoruz. İnşaat sektöründe de çok sevdiğim bir müteahhit arkadaşıma ortak oldum. Göktürk'te 40 dairelik bir rezidansa ve 14 villadan oluşan iki projeye başladık, ilk kepçeyi vurduk" diye devam etti.

'BAYRAMPAŞA SPOR KULÜBÜ'NÜ ÜST LİGLERE TAŞIYACAĞIZ' 

Kendisine Bayrampaşa SK'nın asbaşkanı olduğu hatırlatılan oyuncu, "Bayrampaşaspor'u arkadaşlarımla birlikte satın aldık. Ben de asbaşklanlığını yürütüyorum. Çekimlerden dolayı, takımı biraz uzaktan takip ettim ama şimdi, işin içinde daha çok bulunacağım. Başkan Erkan Özkaya ile birlikte, takımı en kısa sürede üst liglere taşımak istiyoruz" dedi.

'EFEHAN KUCAĞIMDAN İNMİYOR'

Öte yandan geçtiğimiz hafta eşi Almedia Abazi, oğlu Efehan ve kayınvalidesiyle yemek yiyen Sayışman, çıkışta muhabirlerle sohbet etmişti. Sayışman, "İş yoğunluğu yüzünden Efehan'a fazla zaman ayırabiliyor musunuz? Nasıl zaman geçiriyorsunuz?" sorusuna yanıt vermişti.

Yakışıklı oyuncu, "Tarif edilmez bir duygu, çok özlüyorum, sürekli oyunlar oynuyoruz. Beni çok özlüyor, kucağımdan inmiyor gördüğünüz gibi. Haklı çocuk; zaten Efehan uyuduğu zaman evden kaçabiliyorum, yoksa bırakmıyor. Onun haricinde gün içerisinde bile özlediğim biri yani" demişti.

Milliyet