Ceylan
Haberler / Emlak Magazin / Şarkıcı Ceylan Bodrum'daki lüks villasını satıyor!

Şarkıcı Ceylan Bodrum'daki lüks villasını satıyor!

Emlak Magazin 05.02.2021 14:59

2017 yılında ani bir kararla Bodrum'a yerleşme kararı alan şarkıcı Ceylan, yaptırdığı lüks evini satışa çıkardı.

2017 yılında ani bir kararla Bodrum'a yerleşme kararı alan şarkıcı Ceylan, yaptırdığı lüks evini satışa çıkardı. Ünlü şarkıcının kendi zevkine göre dekore ettirdiği villanın fiyatı dudak uçuklattı.

İstanbul'da yaşadığı sırada bir anda radikal bir kararla Bodrum'da yerleşmek isteyen şarkıcı Ceylan, 2017 yılında Yalıkavak'tan ultra lüks bir villa almıştı. Kendi zevkine göre dekore ettirdiği villa için bir hayli de para harcamıştı.

Hatta o dönem Ceylan, ''Artık ben de Bodrumlu oldum buradan bir ev aldım'' açıklamasını yapmıştı. Fakat şimdilerde Ceylan, Bodrum faslını kapama kararı aldı. Ceylan, Bodrum Yalıkavak'taki 500 metrekarelik 5+1 lu¨ks villasını 7 milyon TL'ye satıs¸a c¸ıkardı.

İSTANBUL'DA YATIRIM
Şarkıcı, o¨zel dekore ettigˆi deniz manzaralı villayı I·stanbul'da yapacagˆı yatırım ic¸in satılıgˆa c¸ıkarttıgˆı o¨gˆrenildi.

"ARTIK BODRUM'A YERLEŞİYORUM" DEMİŞTİ 
Ceylan, Armağan Çağlayan'a yaptığı açıklamada şunları söylemişti: "Artık Bodrum'a yerleşiyorum. Evim var. İşlerimi oradan yürütmek istiyorum. Bizim camiada sanatçı olarak yer almak çok zor. İnanılmaz oyunlar dönüyor.''