Rihanna
Haberler / Emlak Magazin / Rihanna, 13 milyon dolarlık malikanesine kiracı arıyor

Rihanna, 13 milyon dolarlık malikanesine kiracı arıyor

Emlak Magazin 14.07.2021 09:43

Barbadoslu şarkıcı Rihanna, geçen yıl 13,8 milyon dolara (yaklaşık 119 milyon TL) satın aldığı Beverly Hills'teki lüks malikanesine kiracı arıyor.

Son dönemde ASAP Rocky ile yaşadığı aşkla magazin gündeminden düşmeyen Rihanna, Beverly Hills'teki malikanesine kiracı arıyor. Ancak bu lüks mülkü kiralamanın bedeli bir hayli yüksek. 33 yaşındaki Barbadoslu şarkıcı, evini, aylığı 80 bin dolardan (yaklaşık 640.000 TL'ye) kiraya verecek.

EVİ KİRALAYAN, RIHANNA'YA DA KOMŞU OLACAK 

Kendisi bir yan evde oturan Rihanna'nın kiraya vermek istediği evinin yakınında Paul McCartney gibi ünlü yıldızlar da yaşıyor.

700 metrekare büyüklüğündeki evin yedi yatak odası ve yedi banyosu bulunuyor. Mutfakta iki buzdolabı ve iki mutfak adasının yer aldığı evin bazı bölümlerinde siyah ve altın sarısı renkleri tercih edilirken, yatak odasında ise ahşap tercih edilmiş. Barbadoslu şarkıcı, terası, havuzu, spa'sı, spor salonu olan bu malikaneyi, geçtiğimiz yıl 13,8 milyon dolara (yaklaşık 119 milyon TL) satın almıştı.

BİRÇOK EVİ VAR 

Rihanna'nın ülkesi Barbados'ta bir villa, Hollywood Hills'te 7 milyon dolarlık başka bir malikane, Los Angeles'da yüksek katlı bir binada lüks bir daire olmak üzere başka gayri menkulleri de bulunuyor.

Milliyet