Rami Malek,
Haberler / Emlak Magazin / Rami Malek, California'da 2 milyon dolara malikane aldı!

Rami Malek, California'da 2 milyon dolara malikane aldı!

Emlak Magazin 05.05.2021 17:34

2019 yılında en iyi erkek oyuncu Oscar'ını kazanan Rami Malek, California'daki Laurel Canyon'da gösterişli bir malikane satın aldı.

Yıllar önce ülkelerini geride bırakarak ABD'ye göç eden ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. Şimdi kazandığı ödüller bir yana 2 milyon dolar gibi bir para vererek satın aldığı eviyle de gündem oldu.

Bohemian Rhopsody filmindeki performansıyla 2019 yılında en iyi erkek oyuncu Oscar'ını kazanan Rami Malek, California'daki Laurel Canyon'da gösterişli bir malikane satın aldı. Aslına bakılırsa Malek, yaşadığı muhiti de değiştirmiş sayılmaz bu yatırımı yapmakla. Oyuncu, 2.1 milyon dolara satın aldığı malikanenin karşı sokağında çok daha mütevazı bir evde yaşıyordu.

1969'DA İNŞA EDİLDİ 

Rami Malek'in satın aldığı bu yeni malikanesi 1960 yılında inşa edildi. Geçen zaman içinde elden geçirilerek daha modern hale getirildi. Malikanenin, şehre tepeden bakan görkemli bir manzarası var.

AYDINLIK ORTAM 

Rami Malek'in satın aldığı yeni malikane yine de diğer ünlülerin yaşadığı yerlerle kıyaslandığında biraz daha mütevazı kalıyor. Yeni mülkün en çarpıcı özelliği, bütün odalarının hem doğal gün ışığı hem de dekorasyonda kullanılan renkler sayesinde aydınlık görünmesi.

Hürriyet