Özlem Yıldız
Haberler / Emlak Magazin / Özlem Yıldız'dan Bodrum'daki fahiş fiyatlara tepki!

Özlem Yıldız'dan Bodrum'daki fahiş fiyatlara tepki!

Emlak Magazin 09.06.2021 09:55

Bodrum’un müdavimleri arasında yer alan sunucu Özlem Yıldız, tatil beldesindeki yüksek fiyatlardan dert yandı.

Geçtiğimiz ay yakın bir kız arkadaşının doğum günü için kısa süre Bodrum'da kalan Yıldız, "Eskisi gibi güzel güzel tatillere, restoranlarda gitme devri bitmiş" dedi. 

Özlem Yıldız, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Bodrum'da kısa bir tatil yaptığını söyleyen sunucu, işleri nedeniyle tatilini yarıda kesmek zorunda kaldığını söyledi.

"ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN" 

Her yıl fahiş fiyatlarla gündeme gelen Bodrum'daki pahalılıktan bahseden Yıldız, işletmelere tepki gösterdi: Allah yardımcımız olsun, fiyatlar çok yüksek. Eskisi gibi güzel güzel tatillere, restoranlarda gitme devri bitmiş. Her şeyi hesap kitap yaparak gidiyoruz.

41 yaşındaki sunucu, "Uzun süre kalacaksam daha ideal yerleri tercih ediyorum. Uçak saatlerine bakıyorum, daha uygun bilet ayarlamaya çalışıyorum" şeklinde konuştu.

"YÖNETMENDEN UYARI ALDIM" 

Bronz teniyle dikkat çeken Yıldız, yönetmenden uyarı aldığını söyledi: Yönetmenim bana kızıyor. ‘Çok karardığın için makyaj görünmüyor. Rengini açınca konuklar daha beyaz görünüyor' diyor. Uyarı aldım o yüzden dikkat ediyorum.

Özlem Yıldız, oğlu Demir'in geçtiğimiz hafta gerçekleşen LGS'ye girdiğini belirterek, "Matematik çok zormuş. Tüm öğrenciler aynı şeyi söylüyor. Zor bir dönem geçirdiler. Garibim bugün 1'e kadar uyudu. Bundan sonra dinlenmesi için ne istiyorsa onu yapacağım" dedi.

Milliyet