Nusret Gökçe
Haberler / Emlak Magazin / Nusret Gökçe, Beverly Hills'te restoran açıyor

Nusret Gökçe, Beverly Hills'te restoran açıyor

Emlak Magazin 30.04.2021 10:52

Nusr-et restoranlarının sahibi Nusret Gökçe, Beverly Hills'te yeni restoran açıyor.

Saltbae (Tuzlama) hareketiyle tüm dünya fenomen haline gelen ve sosyal medya paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren Nusret Gökçe, Beverly Hills'teki yeni restoranının açılışından önce son kontrolleri yaptı.

34.4 milyon takipçili Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiren Nusret Gökçe, ABD'nin Beverly Hills şehrinde yeni açacağı restoranının büyük açılışı öncesi son kontrolleri yaparken görüntülendi.

Erzurum'un Paşalıköy'de doğan ve mesleğine kasaplarda çıraklık yaparak başlayan Nusret Gökçe'nin Nusr-Et Beverly Hills adlı restoranı, bugün açılıyor.

Öte yandan Steakhouse ve burger konsepti ile şu anda Türkiye'de 8, Birleşik Arap Emirlikleri'nde iki ve Amerika'da dört tane restoranı olan Nusret Gökçe, 2019'da Yunanistan'da açtığı restoranıyla toplam 15 restoran sahibi.

ABD'de ilk restoranını Miami'de açan Nusret Gökçe, daha sonra New York ve Boston'da, en son da Dallas'ta restoran sahibi oldu. Şimdi Beverly Hills'te açacağı restoranla birlikte toplam 16 restoranın sahibi olacak.

Milliyet