Mohamed Hadid
Haberler / Emlak Magazin / Mohamed Hadid, İstanbul'u gezdi!

Mohamed Hadid, İstanbul'u gezdi!

Emlak Magazin 22.03.2021 10:11

Ünlü gayrimenkul zengini Mohamed Hadid, İstanbul'a geldi. Hadid, “Alaçatı, Antalya ve Gaziantep’i görmek istiyorum” dedi.

Bir açılış için İstanbul'a giden Gigi ve Bella Hadid'in babası Mohamed Hadid, dün öğle saatlerinde Sultanahmet ve Ayasofya Cami'ye gitti. Filistin kökenli iş insanı, “Bütün çocuklarım da Müslüman isimleri var. Gigi'nin ilk adı Nur... Bella'nın diğer ismi ise Hayriye... “ açıklamasını yaptı. Bir açılış için İstanbul'a giden Gigi ve Bella Hadid'in babası Mohamed Hadid, dün öğle saatlerinde Sultanahmet ve Ayasofya Cami'ye gitti. Filistin kökenli iş insanı, “Bütün çocuklarım da Müslüman isimleri var. Gigi'nin ilk adı Nur... Bella'nın diğer ismi ise Hayriye... “ açıklamasını yaptı. 

Temmuz-ağustos gibi kızları Gigi ve Bella Hadid'le Türkiye'ye tekrar geleceğini belirten iş insanı, “Buranın güzelliklerin tadını beraber çıkaracağız. Torunlarımı da getirmeyi düşünüyorum” diye konuştu. Daha önce Bodrum'a gittiğini söyleyen Hadid, “Alaçatı, Antalya ve Gaziantep'i görmek istiyorum” dedi. 

Milliyet