Meghan Markle
Haberler / Emlak Magazin / Meghan Markle, Hollywood'a yakın olan evi tercih etti!

Meghan Markle, Hollywood'a yakın olan evi tercih etti!

Emlak Magazin 26.12.2020 09:26

Oyunculuğa dönmeye hazırlanan Meghan Markle, Santa Barbara'daki malikaneyi de bu yüzden seçtiği iddia edildi.

ABD ve İngiliz basınında yer alan bu iddialara göre 39 yaşındaki Meghan Markle, eski mesleğine yani oyunculuğa geri dönmeyi planlıyor. Üstelik Hollywood'da onunla birlikte çalışmaya can atan yapımcılar da var.

SİNEMAYI DA GÖZ ARDI ETMİYOR 
 
Rol aldığı The Suits dizisiyle oyunculuk kariyerinde hızlı bir yükseliş elde eden Meghan Markle'ın gözünü sinemaya diktiği ve ilk rol aldığı filmden 50 milyon doların üzerinde kazanca sahip olacağı ileri sürülüyor.

HOLLYWOOD'A YAKIN 

Bu arada Meghan Markle'ın eşi Prens Harry ve oğlu Archie ile birlikte taşındığı Santa Barbara'daki malikaneyi de bu yüzden seçtiği iddia edildi. Santa Barbara, hem stratejik olarak hem de çevresel olarak Hollywood'a çok yakın bir konumda.

ONUNLA ÇALIŞMAYA CAN ATIYORLAR 
 
Basında yer alan haberlere göre, The Heat, Spy ve Ghostbusters gibi filmlere imzasını atan yapımcı Paul Feig de birçok film şirketi ve  yönetmenin Meghan Markle ile birlikte çalışmak için can attığını söyledi.

MEGHAN VE HARRY BU KONUDA SESSİZ 

Bu iddialar ne kadar doğru bilinmez ama, Meghan Markle ile Prens Harry'nin sinema ve TV sektöründen büyük bir gelir elde edeceği kesin.

DUDAK UÇUKLATAN ANLAŞMA 

Çift, abonelik sistemiyle yayın yapan bir TV kanalıyla 100 milyon dolarlık bir anlaşma imzaladı.

SÖZCÜ AÇIKLADI 

Prens Harry ile Meghan Markle'ın sözcüsü "Odak noktamız bilgilendiren ancak aynı zamanda umut veren içerikler oluşturmak olacak. Yeni ebeveynler olarak, ilham verici aile programları yapmak da bizim için önemli" dedi.