madonnanın evi
Haberler / Emlak Magazin / Madonna, The Weeknd'in malikanesini 19,3 milyon dolara satın aldı

Madonna, The Weeknd'in malikanesini 19,3 milyon dolara satın aldı

Emlak Magazin 14.04.2021 13:34

Madonna, Kanadalı şarkıcı The Weeknd'in 25 milyon dolar değer biçtiği malikanesini 19,3 milyon dolara (yaklaşık 160 milyon TL) satın aldı.

‘Pop müziğin kraliçesi' olarak anılan Madonna, Los Angeles'ta yeni bir ev satın aldı. Evin önceki sahibi, Bella Hadid ile yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen şarkıcı The Weeknd'di.

160 MİLYON TL'LİK YENİ EV 

62 yaşındaki ABD'li yıldız Madonna, Hidden Hills bölgesindeki lüks malikaneye tam 19,3 milyon dolar ( yaklaşık 160 milyon TL) ödedi.

HER DETAY DÜŞÜNÜLMÜŞ 

1100 metrekarelik alana yayılan malikanenin dokuz yatak odası, dokuz büyük banyosu, iki küçük banyosu bulunuyor. Evin ana binasında yedi yatak odası varken, misafir binasında iki yatak odası mevcut.

Ayrıca evin içinde havuzu, spor salonu, gurme mutfağı, sinema salonu, beş araçlık garajı, basketbol sahası ve şarap mahzeni bulunuyor. Madonna'nın yeni komşularının arasında; Drake,Dwyane Wade-Gabrielle Union çifti, Lil Wayne, John Stamos, Lori Loughlin ve Kardashian-Jenner ailesinden üyeler var.

ALTI YILDIR BRIDGEHAMPTON'DA YAŞIYORDU 

Londra'da mülkleri ve Manhattan'da bir çatı katı dairesi bulunan Madonna, 2015 yılında Bridgehampton'da 58 dönümlük bir çiftliğe taşınmıştı.

2017 YILINDA ALMIŞTI 

Gerçek adı Abel Tesfaye olan Kanadalı şarkıcı The Weeknd ise bu evi 2017 yılında 18,2 milyon dolara (yaklaşık 149 milyon TL) satın almıştı.

Milliyet