vitalica
Haberler / Emlak Magazin / Le Meridien Vitalica Welness Bodrum'da!

Le Meridien Vitalica Welness Bodrum'da!

Emlak Magazin 14.11.2020 09:23

Vitalica Wellness mindfulness kampı, duygu ve düşüncelerinizi değiştirmeyi değil, kendi iç dinamiklerinizi fark etmeyi öğrenmenizi hedefliyor.

50 yıldır tüm dünyada yapılan klinik araştırmalar, bize “farkındalık temelli yaklaşımlar” yani “mindfulness” becerilerinin endişeyi, stresi ve depresyonu azaltırken; huzuru, aşkı, mutluluğu ve yüksek enerjiyi artırdığını gösteriyor!

Anda kalmak ve bir andan diğerini farkında olarak izlemek, olayları farklı bir biçimde deneyimlememizi sağlar. Örneğin; “bu işin içinden çıkamıyorum” veya “stres oluyorum” düşünceleri yerine, kendimize özel seçimlerimiz olduğunu hissettiren bir iç görü ile daha dengeli bir düşünme sistemine geçiş yapabilmemize hizmet eder.

Mindfulness kampı, kendinizi daha iyi görebilme yolunda size destek vermeyi ve yaşamdan daha fazlasını almanıza yardımcı olmayı hedefliyor. Böylece sizi zorlayan bedensel duyum, duygu, ruh hali ve sosyal ilişkileri daha sağlıklı bir biçimde yönetebileceğiniz yeni yollar keşfedeceksiniz.

Unutmayın: Kendinize yargılayan bir pencereden bakmak yerine farkındalık penceresinden bakmalısınız! Bu, zihninizin gerçek potansiyelini ortaya çıkarmaya engel olan davranış ve alışkanlıklarınızı görerek dönüşümünüzü başlatan en önemli adımdır. Vitalica Wellness mindfulness kampı, duygu ve düşüncelerinizi değiştirmeyi değil, kendi iç dinamiklerinizi fark etmeyi öğrenmenizi hedefliyor.