Kim Kardashian ve Kanye West
Haberler / Emlak Magazin / Kim Kardashian ve Kanye West gayrimenkullerini paylaşıyor

Kim Kardashian ve Kanye West gayrimenkullerini paylaşıyor

Emlak Magazin 06.03.2021 10:47

100 milyon doların üzerinde değeri olan bir emlak portföyüne sahip olan Kim Kardashian ve Kanye West çifti malları bölüşmeye başladı.

Boşanma aşamasında olan Kim Kardashian ile Kanye West'in mahkeme belgeleri basına sızıyor. Çiftin, "Uzlaşmaz farklılıklar" nedeniyle ayrılık kararı aldığının ortaya çıkmasından sonra şimdi de ikilinin evlilik sürecinde yaşadığı evin Kardashian'da kalacağı öğrenildi. 

Dünyanın en ünlü çiftlerinden olan Kim Kardashian ile Kanye West boşanıyor. Habertürk'te yer alan habere göre; "Uzlaşmaz farklılıklar" gerekçesiyle ayrılık kararı alan ikili, dört çocuğu North (7),Saint (5),Chicago (3) ve Psalm'ın (21 aylık) ortak velayetini talep etti. 

TMZ'nin aktardığına göre, 40 yaşındaki Kardashian ile 43 yaşındaki West ve dört çocuğuyla paylaştığı ev, boşanma sonrasında da Kardashian'da kalacak. Mahkeme belgelerinde bulunan bu kararın, çocuklar için "değişmezlik ihtiyacından" kaynaklandığı belirtildi. 

"2 MİLYAR DOLARLIK SERVET"

Ünlü çiftin boşanma sonrasında mal paylaşımlarını nasıl yapacakları ise merak konusu oldu. Çünkü ikilinin kişisel büyük servetleri bulunuyor. Kanye West, 1 milyar doları aşkın, Kardashian'ın ise yaklaşık 900 milyon dolarlık bir serveti olduğu ileri sürülüyor. Çiftin, bu servetin içinde 100 milyon doların üzerinde değeri olan bir emlak portföyü de bulunuyor.

Çift, 2014'te İtalya'nın Floransa kentinde evlenmişti.