Hande Erçel,
Haberler / Emlak Magazin / Hande Erçel, 10 milyon TL'ye camdan ev aldı!

Hande Erçel, 10 milyon TL'ye camdan ev aldı!

Emlak Magazin 12.02.2021 11:41

Ünlü oyuncu Hande Erçel, tamamı cam ağırlıklı 2 katlı lüks bir villa için 10 milyon TL'yi gözden çık

Magazin sayfalarından düşmeyen güzel oyuncu Hande Erçel, kiracı olmaktan kurtuldu. Tamamı cam ağırlıklı 2 katlı lüks bir villa satın alan Hande Erçel, bunun için servet ödedi. Murat Dalkılıç'tan ayrıldıktan sonra Ulus'ta 6 bin liraya kiraya çıkan Hande Erçel, kiradan kurtulmak için adeta kesenin ağzını açtı. Evinin iç dekorasyonunu yaptıran ve bu konuda hiçbir masraftan kaçınmayan Erçel, geçtiğimiz günlerde evine yerleşti. Göz kamaştıran villasından paylaşımlar yapan Erçel'in salonuna yaptırdığı dev ayna görenlerin dikkatinden kaçmadı. 

Hande Erçel, kiracı olmaktan kurtuldu. Tamamı cam ağırlıklı 2 katlı lüks bir villa satın alan oyuncu, bunun için 10 milyon TL'yi gözden çıkardı. 27 yaşındaki genç oyuncu Hande Erçel, ev sahibi oldu.

Akşam'ın haberine göre; Popçu Murat Dalkılıç'tan ayrıldıktan sonra Ulus'ta 6 bin liraya kiraya çıkan Erçel, kiradan kurtulmak için adeta servet ödedi. Oyuncu bahçe içinde tamamı cam ağırlıklı iki katlı lüks bir villa satın aldı.

Bir dizide oynayan aynı zamanda 1 milyon liralık reklam anlaşmasına imza atan oyuncu, villasına 10 milyon TL ödedi.

Evinin iç dekorasyonunu yaptıran ve bu konuda hiçbir masraftan kaçınmayan Erçel, geçtiğimiz günlerde evine yerleşti. Villasından paylaşımlar yapan Erçel'in salonuna yaptırdığı dev ayna görenlerin dikkatinden kaçmadı.