feyza aktan özcan deniz
Haberler / Emlak Magazin / Feyza Aktan, Özcan Deniz'in villasını gasp etti mi?

Feyza Aktan, Özcan Deniz'in villasını gasp etti mi?

Emlak Magazin 18.11.2020 09:50

Özcan Deniz, mahkeme kararına göre Sarıyer’de bulunan ikametinde yaşamaya devam edecekti ancak iddiaya göre Feyza Aktan evden çıkmayı reddetti.

Deniz de ihtarname çekip eski eşinin evi boşaltmasını ve anahtarı teslim etmesini istedi. Çekilen ihtarnameye rağmen Feyza Aktan, evden ayrılmadı. Bunun üzerine ünlü şarkıcı, eski eşi hakkında suç duyurusunda bulundu. Eski eşinin kendisine ait evi gasp ettiğini ileri süren Deniz'in şikayeti sonrasında soruşturma başlatıldı. Savcılık, suçun cezai bir yaptırımı olmadığını ve Özcan Deniz'in hakkını hukuk mahkemesinde araması gerektiğini belirtti. 

GÜNAYDIN'dan Atakan Irmak'ın gündeme damga vuran haberine göre, Özcan Deniz geçtiğimiz yıl boşandığı Feyza Aktan'ın Sarıyer'de kendisine ait evi gasp ettiğini ve boşaltmadığını iddia ederek suç duyurusunda bulundu.

Savcılık ise Deniz'in ihbar ettiği suçun cezai bir yaptırımı olmadığını, ünlü şarkıcının hakkını hukuk mahkemelerinde araması gerektiğini belirterek dosyaya takipsizlik kararı verdi.

ESKİ EŞ REST ÇEKMİŞTİ

Geçtiğimiz aylarda Aktan'ın Deniz'e 'Ya yeniden evlenelim ya da 15 milyon TL tazminat ver' diye rest çektiğine dair haberler çıkmıştı. Herhalde bu rest karşılık bulmadığı için Aktan evi boşaltmadı. Deniz, Aktan'dan boşanırken ne verdi, aralarında nasıl bir protokol imzalandı bilmiyoruz ama eski eşini evden atmaya çalışmak ünlü oyuncuya hiç yakışmadı!

Dizilerde kadınlar için her türlü fedakârlığı yap ama gerçek hayatta eski eşini savcılığa şikâyet et! Ne yani o evi terk edip 1+1'e mi geçsinler? Deniz gibi varlıklı bir sanatçı bunu nasıl yapar? Yahu o evde senin canın, kanın oğlun da oturuyor!