Demet Özdemir Saadet Özsırkıntı
Haberler / Emlak Magazin / Demet Özdemir, Saadet Özsırkıntı'nın evine taşındı

Demet Özdemir, Saadet Özsırkıntı'nın evine taşındı

Emlak Magazin 25.01.2021 10:42

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, Acarkent'te oturduğu evin kira sözleşmesi bitince, yeni evine taşınana kadar arkadaşı Saadet Özsırkıntı'nın evine taşındı.

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, kısa süre önce şarkıcı Oğuzhan Koç ile yeni bir aşka yelken açtı. Yılın aşk bombasını patlatan Demet Özdemir, şimdilerde özel hayatıyla sık sık gündemde. Güzel oyuncu, "Çok yeni, her şey yolunda. Oğuzhan ile iki aydır birlikteyiz. Yazılanlar gibi uzun süreli değil ilişkimiz" diyor. Diğer yandan Zekeriyaköy'den ev alarak gayrimenkul yatırımı yapan Özdemir, kira sözleşmesi bitince bakın soluğu kimin evinde aldı...

Yılın aşk itirafı Demet Özdemir'den geldi. Geçtiğimiz günlerde şarkıcı Oğuzhan Koç ile ilişkisini itiraf eden Özdemir, "Çok yeni, her şey yolunda. Oğuzhan ile iki aydır birlikteyiz. Yazılanlar gibi uzun süreli değil ilişkimiz." dedi. Şimdilerde özel hayatıyla gündemden düşmeyen güzel oyuncu, şu sıralar ev telaşı içerisinde.

KİRA SÖZLEŞMESİ BİTİNCE SOLUĞU ORADA ALDI

Demet Özdemir, birikimleriyle Zekeriyaköy'de ev almış, böylelikle kiradan kurtulmuştu. Evinin dekorasyonu için çok titizlenen Özdemir, şu sıralar hâlâ harıl harıl çalışmaların bitmesini bekliyor.

Ancak bu sürede Acarkent'te oturduğu evin kira sözleşmesi bitince, 'kanka'sı Saadet Özsırkıntı yardıma koşmuş ve Özdemir'e evini açmış.

Hürriyet'in haberine göre; şimdilerde Saadet Özsırkıntı'nın yanına yerleşen güzel oyuncu, dizi çekimlerinden arta kalan zamanlarda Zekeriyaköy'deki evinin dekorasyonuyla ilgileniyor.