CZN Burak
Haberler / Emlak Magazin / CZN Burak'ın Dubai şubesi kapatıldı mı?

CZN Burak'ın Dubai şubesi kapatıldı mı?

Emlak Magazin 15.02.2021 10:44

CZN Burak'ın büyük hayallerle açtığı Dubai şubesiyle ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı, restoranının kapatıldığı iddia edildi.

CZN Burak olarak tanınan Burak Özdemir'in ünü ülke sınırlanırını aşmış, ünlü şef Dubai'de Orta Doğu'nun en büyük restoranı açarak adından söz ettirmişti. Ancak CZN Burak'ın büyük hayallerle açtığı Dubai şubesiyle ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı, restoranının kapatıldığı iddia edildi. Dubai'de futbolcu Cristiano Ronaldo ve oyuncu Steven Segal gibi ünlü isimleri ağırlayan CZN Burak'tan konuyla ilgili iddialara jet yanıt geldi.

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla tanınan ünlü şef CZN Burak'ın ünü Türkiye sınırlarını aştı. Ünlü şef, kısa süre önce Orta Doğu'nun en büyük restoranı olan Dubai şubesini açarak büyük bir hayalini gerçekleştirdi. Ancak CZN Burak'ın Dubai şubesiyle ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. Ünlü şef Burak Özdemir'in restoranının kapatıldığı iddia edildi.

CZN Burak olarak tanınan Burak Özdemir'in 25 Aralık'ta açtığı Orta Doğu'nun en büyük restoranı olan şubesinin koronavirüs tedbirlerine uymadığı için kapatıldığı söylentisi çıktı.

İDDİALARI YALANLADI

Kısa sürede Dubai'ye giden dünya starlarının adresi olan restoranından paylaşımlar yapan Özdemir, söylentileri yalanladı. Büyümeye devam edeceğini belirten ünlü şef, şimdilerde yine Dubai'de açacağı Hamburger zincirinin hazırlıklarına başladı.

Sabah