Cemre Kemer
Haberler / Emlak Magazin / Cemre Kemer, Arnavutköy'deki evinden bebeği için taşınıyor

Cemre Kemer, Arnavutköy'deki evinden bebeği için taşınıyor

Emlak Magazin 10.05.2021 10:03

Hepsi grubunun üyelerinden Cemre Kemer, Arnavutköy'deki deniz manzaralı evinden taşınıyor. 7 aylık hamile olan Kemer, bebeği için bu kararı aldı.

Yaklaşık altı ay önce Emir Medina ile dünyaevine giren Cemre Kemer, şimdilerde yedi aylık hamile. Kızını kucağına almak için gün sayan Kemer, bebeğinin daha güzel ve geniş bir odası olması için çok sevdiği evinden vazgeçti.

Dağılan Hepsi grubunun eski solisti Cemre Kemer, Aralık 2020'de Emre Medina ile nikah masasına oturmuştu. Şimdilerde bebek heyecanı yaşayan Kemer, yedi aylık hamile.

"GİTMEYE HİÇ NİYETİM YOKTU" 

Bir kız bebek dünyaya getirecek olan Cemre Kemer, hazırlıklara başladı. Şarkıcı, iki ay sonra kucağına alacağı kızı için çok sevdiği Arnavutköy'deki Boğaz manzaralı evinden taşınıyor. Kemer, konuyla ilgili; “Gitmeye hiç niyetim yoktu. Bebek odası yapabilmek için taşınıyoruz. Bir de burası çok merdivenli... Altı seneliğine kiraya çıkıyoruz. Daha sonra eski evimize geri döneceğiz” dedi.

"KİLOLARI DERT ETMİYORUM" 

Öte yandan hayatında ilk kez kilo almaktan mutluluk duyduğunu belirten Kemer, “18 yaşımdan bugüne kadar yok ‘Anoreksiya mı?', yok ‘Bulimia mı?' gibi hep zayıf diye haberlerim yapıldı. Yedinci aya geldim, 10 kilo kadar aldım. Şu an 54'teyim. Hayatımda ilk defa kilom yerine geldi. O yüzden dert etmiyorum” şeklinde konuştu.

Milliyet