Buğra Toplusoy
Haberler / Emlak Magazin / Buğra Toplusoy, ABD'de emlak şirketi kurdu!

Buğra Toplusoy, ABD'de emlak şirketi kurdu!

Emlak Magazin 19.03.2021 10:09

Buğra Toplusoy, ailesinden kaçarcasına gittiği ABD'de emlak şirketi kurdu. Evleri yıkıp yeniden yaptıran Toplusoy, yüz binlerce dolar kazanıyor.

Buğra Toplusoy, yıllar önce Ceyda Ateş'le aşkına karşı çıkan ailesine kızıp Türkiye'yi terk etti. Florida'da güzel oyuncuyla yeni bir hayat kuran Ceyda Ateş ile Buğra Toplusoy, 2018'de evlendi; kısa süre önce de baba oldu. Buğra Toplusoy'un yeni kurduğu ve hızla büyüyen şirketi de "Her şerde bir hayır vardır" sözünün kanıtıydı. Ceyda Ateş ile ABD'ye yerleşen Buğra Toplusoy şimdi paraya para demiyor.

Ceyda Ateş ile ABD'ye yerleşen ve ailesine karşı çıkan Buğra Toplusoy yüz binlerce dolar kazanıyor.

Buğra Toplusoy, ailesinden kaçarcasına gittiği ABD'de yepyeni hayat kurdu. Ceyda Ateş'le evlenip baba olan sosyetik genç, emlak şirketi kurdu. Evleri yıkıp yeniden yaptıran Toplusoy, her bir villadan yüz binlerce dolar kazanıyor.

Takvim'in haberine göre; Buğra Toplusoy, yıllar önce Ceyda Ateş'le aşkına karşı çıkan ailesine kızıp Türkiye'yi terk etti. Florida'da güzel oyuncuyla yeni bir hayat kuran sosyetik genç, 2018'de evlendi; kısa süre önce de baba oldu. Buğra Toplusoy'un yeni kurduğu ve hızla büyüyen şirketi de "Her şerde bir hayır vardır" sözünün kanıtıydı.

TÜRKLERİ ÇALIŞTIRIYOR

Toplusoy, kaçarcasına gittiği ABD'de bir şirket kurdu. Sosyetik genç, özellikle kendi villasının da bulunduğu Florida'daki harap haldeki evleri alıp yeniden yaptırıyor.

Yanında daha çok Türkleri çalıştırarak da takdir toplayan Toplusoy, yenilediği evleri de alışından en az 2 katı fazlasına satıp yüz binlerce dolar kazanıyor.