Arzu Sabancı
Haberler / Emlak Magazin / Arzu Sabancı, Boğaz'daki yalısından 'evde kalın' mesajı verdi

Arzu Sabancı, Boğaz'daki yalısından 'evde kalın' mesajı verdi

Emlak Magazin 21.04.2021 16:22

Sosyetik isim Arzu Sabancı, muhteşem yalısından fotoğraf paylaşarak pandemi günlerini evde geçirenlere seslendi: Sakın evde sıkıldık demeyin!

Lüks yaşamları ve servetlerini her fırsatta gözler önüne seren Arzu Sabancı, önceki gün yaptığı paylaşımla gündeme oturdu. Sabancı, Beylerbeyi'ndeki 20 milyon dolarlık Mabeyinci Faik Bey Yalısı'ndan çektiği Boğaz manzarasına şöyle yazdı:

"Aşı da olsanız, hastalığı geçirmiş, antikorunuz da olsa risk her zaman var. Evde kalmaya, işiniz müsaade ediyorsa sokağa çıkmamaya, çift maske ve mesafeye devam... Tam kapanma olmasa bile biz kendi irademizle tam kapanma yapabiliriz. Yaz aylarını, güzel günlerin hayalini kurarak, umudumuzu kaybetmeden... Sakın evde sıkıldık demeyin. Rahat nefes aldığını güne... Evinizde olduğunuza şükrederek, evde kalmaya devam."

Arzu Sabancı'nın bu paylaşımına sosyal medyadan gelen yorumlar şöyle:

-Bizim de böyle evimiz olursa tabii ki sıkılmayız.

-Arzu Hanım bir zahmet de siz evde sıkılmayın.

Türkiye'de corona virüs salgınıyla mücadele kapsamında 'evde kal' çağrıları sürerken, Hacı Sabancı da bir sosyal medya paylaşımı ile gündeme oturmuştu. Hacı Sabancı, Kanlıca'daki yalısında bisiklet ile kardiyo yaparken çekilen fotoğrafını sosyal medyadan paylaştı.

Bir takipçisi, "İnanamıyorum size. Devlet dışarı çıkmayın diyor, siz dışarıdasınız spor bahanesiyle. Pes yani" dedi. Sabancı ise bu yoruma, "Sakin ol şampiyon, evdeyim" şeklinde yanıt verdi.

Posta