Ayazma Emlak Konutları / Emlak Konut GYO

Emlak Konut GYO firmasının Ayazma Emlak Konutları projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Sarphan Finans Park

Sarphan Finans Park'ın ortaklık yapısında son durum!

Emlak Konut GYO Ayşe Özlem Kuruca 12.01.2015
Emlak Konut GYO, Sarphan Finans Park'ın ortaklık yapısındaki değişikliği Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) açıkladı.
Sarphan Finans Park projesinin ortaklık yapısındaki değişikliğe göre, Emlak Planlama, yüzde 10'luk hissesini  devretmesi üzerine Öz Akar Elektrik, söz konusu hisseyi devralarak Sarphan Finans Park'ın yeni ortağı oldu. Emlak Konut GYO'nun açıklamasında şu ibareler yer aldı;

Emlak Planlama İnşaat Proje Yönetimi ve Tic. A.Ş ~ Yeni Sarp İnş. Madeni Yağ. Pet. Ürünleri Tur. İth. İhr. Tic. ve San. Ltd. Şti. Ortak Girişimi   taahhüdü altında olan İstanbul Ümraniye 1.Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi'nde (Sarphan Finanspark), Ortak Girişimi oluşturan firmalardan Emlak Planlama İnşaat Proje Yönetimi ve Tic. A.Ş.  ortaklıkta bulunan %10'luk hissesinin tamamını devrederek ortaklıktan ayrılmış olup, "Öz Akar Elek. Akar. Nak. İnş. Taah. İth. İhr. Tic. ve San. Ltd. Şti."de  %10'luk hisse devralarak mevcut duruma yeni ortak olarak katılmıştır. 

Yeni oluşan ortaklığının ünvanı "Yeni Sarp İnşaat ~ Öz Akar Elektrik Adi Ortalığı  olmuştur.

Sarphan Finans Park Sarphan Finans Park ortaklık yapısı Emlak Konut GYO Emlak Planlama Öz Akar Elektrik