Niğde Emlak Konutları / Emlak Konut GYO

Emlak Konut GYO firmasının Niğde Emlak Konutları projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Niğde Emlak Konutları

Niğde Emlak Konutları’na 16 firmadan teklif!

Emlak Konut GYO Emine Pile 27.10.2016
Emlak Konut’un Anadolu’daki en değerli arsalarından birinde hayata geçirilen Niğde Emlak Konutları için 26 Ekim’de ihale yapıldı.
Gayrimenkul sektörü için birçok arsa satışı yapan ve Türkiye geneli konut üretimi ile konut ihtiyacını karşılayan Emlak Konut GYO'nun Niğde'de hayata geçirilecek Niğde Emlak Konutları'nın ihalesi gerçekleştirildi. 

Emlak Konut'un anahtar teslimi "Niğde Emlak Konutları, Konut ve Ticaret İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi" için dün (26 Ekim 2016) saat 14:30'da yapılan ihaleye toplam 16 firma teklifte bulundu. 

İhaleye katılan firmalar arasında en düşük teklifi YP İnşaat A.Ş. ve Caba İnşaat Enerji Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş.'den geldi. İki firma da yapım işi ihalesi için 98 milyon 750 bin lira teklif sundu.

Niğde Emlak Konutları'nın anahtar teslimi yapım işi ihalesinde en yüksek teklifi ise 116 milyon 222 bin lira ile Cent Yapı İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş. verdi.

Tamamlandığında toplam 349 konuttan meydana gelecek olan Niğde Emlak Konutları, 7 blok olarak yükselecek. Dairelerin yanı sıra 16 adet dükkanın da yer alacağı projede en düşük daire fiyatı 328 bin lira olacak. 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tipinden oluşan projede en yüksek daire 559 bin lira olacak. 

Not: Teklifler değerlendirme aşamasındadır. Emlak Konut GYO, önümüzdeki günlerde ihaleyi kazanan firmayı açıklayacaktır.

İhaleye katılan istekliler ve teklifleri içeren doküman için tıklayınız!

Niğde Emlak Konutları Niğde Emlak Konutları ihalesi