Nidakule Ataşehir / Tahincioğlu Gayrimenkul

Tahincioğlu Gayrimenkul firmasının Nidakule Ataşehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
nidakule ataşehir

Nidakule Ataşehir’de dükkanlar satışa çıkıyor

Emlak Konut GYO Uğurcan Tokay 05.12.2015
19 Aralık 2015 günü saat 11.00'de gerçekleştirilecek ihale Nidakule Ataşehir satış ofisinde düzenlenecek
Tahincioğlu, İstanbul Finans Merkezinin kalbi Ataşehir'de konumlandırdığı A Plus ofis projesi Nidakule Ataşehir projesinde yer alan 21 adet dükkanı Emlak Konut güvencesinde açık artırma yöntemiyle satışa sunmaya hazırlanıyor. İhale yöntemiyle satılacak olan dükkanlar için teklifler 19 Aralık 2015 günü Nidakule Ataşehir satış ofisinde alınacak. İhalenin detayları şöyle;

Nidakule Ataşehir projesi kapsamında yer alan ticari üniteler 19 Aralık'ta satışa çıkıyor. İşte ihaleye katılım şartları… Emlak Konut GYO, Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından Ataşehir'de hayata geçirilen Nidakule Ataşehir projesi kapsamında yer alan ticari üniteleri satışa çıkarıyor. Nidakule Ataşehir dükkan ihalesi 19 Aralık 2015 saat 11:00'da yapılacak.

İhalede büyüklükleri 173,39 metrekare ile 496,73 metrekare arasında değişen cadde dükkanları KDV dahil 3 milyon 500 bin TL ile 9 milyon 900 bin TL arasında değişen muhammen bedelle satışa çıkacak.

İHALEYE KATILIM ŞARTLARI

1.İsteklilerin www.emlakkonut.com.tr web adresinde talep edilen tüm bilgilerini girmeleri gerekmektedir. Bilgiler eksiksiz girildiği takdirde, sistem tarafından müşteri numarası üretilecektir.

2.İsteklilerin, Geçici Teminat Bedellerini, nakit ya da teminat mektubu şeklinde vermeleri gerekmektedir. (Bilgi: Madde:12)

3. İstekliler, aşağıda belirtilen adrese, Geçici Teminat Mektuplarını (teminat nakit ise dekontlarını) ve Madde:11'de belirtilen diğer evraklarını Nidakule Ataşehir Projesi Satış Ofisine (Barbaros Mahallesi Begonya Sok. No:3 Ataşehir/ İSTANBUL ) teslim etmeleri gerekmektedir.

4. Evrakların eksiksiz teslim edilmesi ve istekli tarafından Açık Artırmaya Katılım ve Yüklenim Belgesinin imzalanması durumunda, Satış Ofisi yetkilileri İstekliye İhale Bayrağını teslim edecektir. Buraya kadar izlenecek tüm adımların en geç 18/12/2015 tarihi saat: 17:30'a kadar yerine getirilmesi gerekmektedir.

5. İstekliler, İhalenin yapılacağı 19/12/2015 tarihi saat 11:00'de Nidakule Ataşehir Projesi Satış Ofisinde (Barbaros Mahallesi Begonya Sok. No:3 Ataşehir/ İSTANBUL), yanlarında ihale bayrakları, kimlikleri, şirket ise imza sirküleri ve şirket kaşeleri ile birlikte hazır bulunmaları gerekmektedir.

nidakule ataşehir nidakule ataşehir dükkanları