Ayazma Emlak Konutları / Emlak Konut GYO

Emlak Konut GYO firmasının Ayazma Emlak Konutları projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
İstmarina emlak konut yıllık raporu

İstmarina, 2014’ün hasılat şampiyonu oldu!

Emlak Konut GYO Zeynep Karabağ 07.01.2015
Son 11 yılda 100 bine yakın bağımsız bölüme imzasını atan Emlak Konut GYO, 2014'te yine pek çok konut projesiyle adından söz ettirdi.
Son olarak 2014 Aralık ayı raporunu da yayınlayarak, kendi adına 1 yılı daha geride bırakan Emlak Konut GYO, 2014 yılı içinde 10 bin 32 adet bağımsız birim satışı gerçekleştirdi. 

Türkiye'nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi olan Emlak Konut, 2014 yılı içinde Ankara'daki projesiyle ilk markalı konut yatırımını da yaptı ve SofaLoca'yı satışa açtı. 

2014 yılı 10 bin bağımsız bölüm satış hedefi yılsonu itibari ile yakalandı

2014 yılını çok hareketli geçirdiklerini belirten Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum; “2015 yılında 12 bin bağımsız bölüm karşılığında 6,7 milyar TL civarında ciro elde etmeyi hedefliyoruz. Emlak Konut olarak halen 100 bin adet olan projelendirilmiş ve ihalesi yapılmış bağımsız bölüm sayısını ise 2023 yılı sonu itibari ile 250 bin âdete ulaştırmayı planlıyoruz. Ankara'daki projeyle de birlikte Emlak Konut, markası ile gücünü ülkemiz ekonomisi ve istihdamına değer katarak arttıracaktır.” dedi.

murat kurum
Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum

2014 yılı satış hedeflerini başarı ile tutturduklarını ileten Murat Kurum, “Türkiye'nin gayrimenkul alanındaki aktörlerinden biri olarak gururluyuz. Emlak Konut artık, gayrimenkul piyasasını etkileyecek ölçek ve güçtedir. Emlak Konut'un marka güvenirliğini devam ettirmek adına tüm gücümüzle çalışıyor, Türkiye adına başarıları ile anılacak, küresel bir oyuncu olma hedefimize her geçen gün biraz daha yaklaşıyoruz. Emlak Konut'un bu gurura ulaşmasında emeği geçen herkese ve projelerimizi tercih eden değerli müşterilerimize teşekkürlerimi sunuyorum.” diye konuştu.

Rekor bir satış hasılatı elde ederek ezber bozan bir duruş sergilemeye devam ettiklerini ifade eden Kurum, “Emlak Konut olarak her yıl bir önceki yıla göre hedeflerimizi büyüterek sektöre, ekonomiye ve yatırımlarımıza katkı sağlamaya devam edeceğiz.” dedi.

Emlak Konut GYO, 2014 yılı satış hedeflerini tutturdu

Emlak Konut GYO, 2014 yılını satış konusunda yüksek performansla kapadı. Emlak Konut GYO, 2014 yılında Anahtar teslimi götürü bedel ve Gelir Paylaşımı modeliyle hayata geçirdiği projelerinde toplam 5 milyar 211 milyon 529 bin 253,09 TL'lik satış yaptı. 10 bin bağımsız bölüm satış hedefini yılsonu itibari ile 10 bin 32 adet olarak gerçekleştiren Emlak Konut, Aralık ayında ise 1450 adet bağımsız bölümün satışından (ön satışlar dahil), 843 milyon 854 bin 897,96 TL ciro elde etti.

İstmarina birinciliği kimseye kaptırmadı

İstanbul Kartal'da Dap Yapı'nın, Emlak Konut GYO arsasında inşa ettiği İstmarina projesi 2014 yılında şov yaptı ve hasılat birincisi oldu. Emlak Konut GYO'nun açıkladığı rapora göre projede 2014 yılı içerisinde 1003 bağımsız birim satışından 626 milyon 375 bin 658 lira gelir elde edildi. İstmarina böylelikle 2014 yılında hem en çok bağımsız birim satışı yapılan, hem de en fazla ciro elde edilen proje oldu.

istmarina

Dubai'de gerçekleştirilen Cityscape Global 2014 Fuarı'nda ikinci etabını görücüye çıkaran ve Körfezli yatırımcılardan büyük ilgi gören proje özellikleriyle de dünyada bir ilk olarak yükseliyor. Özel okul, özel hastane, marina, AVM, otel, ofis ve rezidans gibi farklı seçenekleri bir arada sunan dev proje eşsiz bir deniz manzarasına sahip.

Maslak 1453 listede yine yerini aldı

Yine 2014 yılında en fazla hasılat elde edilen ikinci proje ise Ağaoğlu'nun ses getiren projesi Maslak 1453 oldu. Yıl içerisinde 689 bağımsız birim satılan projede toplam 603 milyon 354 bin 970 lira ciro elde edildi. Proje son 3 yıl baz alındığında ise 2.2 milyar liralık hasılatla en çok kazanan proje olarak listeye adını yazdırdı.

ziya yılmaz

Ankara'da Emlak Konut kalitesi ve güvencesi

Emlak Konut olarak Ankara'da da markalı konut projeleriyle kaliteli ve güvenilir yatırım olanakları sağlamaya çalıştıklarını belirten Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum; “Uzun yıllar sonra Ankara'ya SofaLoca projesiyle girdi bu önemli projeyle Emlak Konut marka ve güvenini Anadolu'ya da yayma yolunda adım attık” dedi. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=sofaloca'>sofaloca</a>

Projenin yükseleceği 18 bin 228 metrekarelik alanının yüzde 70' i bitkiler, şelale ve süs havuzlarının yer aldığı zengin peyzaja ayrıldı. Projede 150 lüks konut yer alıyor. Tamamı geniş ve ferah kullanım alanlarına sahip projede daireler; 3+1, 4+1 ve 5+1 tiplerinde tasarlandı.

Emlaktasondakika.com

İstmarina emlak konut gyo sofaloca Murat Kurum