Esenler Emlak Konutları / Emlak Konut GYO - Esenler Belediyesi - ESKON A.Ş.

Emlak Konut GYO - Esenler Belediyesi - ESKON A.Ş. firmasının Esenler Emlak Konutları projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Esenler Emlak Konutları

Esenler Emlak Konutları satış rekorları kırıyor!

Emlak Konut GYO Emine Pile 12.01.2016
Esenler Havaalanı Mahallesi’nde hayata geçirilen Esenler Emlak Konutları, ödeme seçenekleri ile ev almak isteyenlerin hayallerini gerçekleştiriyor.
Emlak Konut G.Y.O tarafından inşa edilen Esenler Emlak Konutları Esenler'in en güzel yerinde yükseliyor. Dünyanın en büyük yeşil alanı yapılacak olan yerin hemen bitişiğinde hayata geçirilen proje 2373 adet konut 55 ticari üniteden oluşuyor.

Metroya, toplu ulaşıma, yeşil alanlara yürüme mesafesinde bulunan Esenler Emlak Konutları projesi ödeme avantajları ile çeşitli gelir sahiplerine alternatifler sunuyor. 2+1'den 4+1'e kadar daire seçenekleri ile bulunan proje, planlı peyzajı, dinlenme ve çocuk oyun alanları, kapalı ve açık otoparkı, asansörle otoparktan katlara ulaşım, mantolama sistemi, güvenliği ile ev sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunuluyor.

FARKLI ÖDEME SEÇENEKLERİ

1) Peşin satışlarda KDV dahil satış bedeli üzerinden %10 indirim yapılıyor.

2) Tüfeli satışlarda KDV dahil  %10 Peşin, %10 eylül 2016 , %10 eylül 2017 ara ödeme, taksit tutarının konut tesliminde başlaması ve kalan tutar satış tarihinden başlamak kaydıyla her altı ayda bir TÜFE endeksi oranı üzerinden 120 aya kadar vade ile daire sahibi olunabiliyor.

3) Sabit Vadeli satışlarda KDV dahil  %10 peşin,%15 konut tesliminde ara ödeme, taksit tutarının satış tarihinden itibaren başlaması ve kalan tutar %0,70 vade farkıyla 120 aya kadar vade tercih edilebiliyor.

4) Sabit vade farksız satışlarda KDV dahil %50 peşin, kalan tutara ise 24 ay faizsiz vade yapılıyor.

 

Esenler Emlak Konutları Emlak Konut G.Y.O Esenler Emlak Konutları fiyatları